Įmonių patikimumo ir kreditingumo ataskaitos

Kalendorius
[mec-calendar layout="small" style="double_border"]

Įmonių patikimumo ir kreditingumo ataskaitos

Pasitikrinkite ar Jūsų verslo partneris nėra sankcionuojamas ar susijęs su sankcionuojamais asmenimis. Užtikrinkite ne tik savo verslo interesų saugumą, bet ir apsaugokite savo verslo reputaciją – už sankcijų įgyvendinimą atsakingi visi ekonominę veiklą vykdantys fiziniai bei juridiniai asmenys, finansų įstaigos ir kiti valstybėje įsteigti arba veiklą vykdantys subjektai ar organizacijos.

Pateikęs užklausą „Okredo“ platformoje, vartotojas gauna PDF ataskaitą iš „Ondato“ įrankio. Sugeneruotame dokumente pateikiama išplėstinė informacija apie asmenį ar įmonę. Atsakymą gavęs vartotojas mato, kad asmeniui taikomos sankcijos ir tada jau turėtų eiti į konkrečius sankcijų sąrašus ir aiškintis, kas konkrečiai yra draudžiama – ar turto apribojimai, ar draudžiama prekyba.

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai, bendradarbiaudami su atvirų duomenų sistema „Okredo“, siūlo Rūmų nariams išskirtinėmis sąlygomis gauti išsamias kreditingumo, verslo sąsajų bei finansinės atskaitomybės ataskaitas, iš kurių sužinosite naujausią finansinę bei teisinę informaciją:

Bendruosius duomenis apie įmonę, vadovus, akcininkus (100 proc.), valdybą ir jų kaitą. Įmonės vadovų, akcininkų bei valdybos narių aktualias bei istorines sąsajas su kitais verslo subjektais
Pastarųjų penkių metų finansinius rodiklius
Kredito reitingą GOscore, kuris prognozuoja įmonės bankroto tikimybę per artimiausius 12 mėnesių bei jo istoriją
Įmonės kredito istoriją (teismų informaciją, įsiskolinimus, turto areštų informaciją)

Okredo sistemoje pateikiami sprendimai padeda:

Rasti patikimų potencialių partnerių
Didinti pardavimo potencialą
Planuoti piniginius srautus
Išvengti neigiamų bendradarbiavimo padarinių
Potencialiam darbuotojui įvertinti darbdavį
Verslo valdymo sistemose turėti naujausius duomenis
Gyventojams įsivertinti prekės pardavėjo/paslaugos teikėjo patikimumą

Rūmų nariai, per Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmus šias paslaugas gauna su žymia nuolaida, nei perkant tiesiogiai iš Okredo.

Daugiau informacijos:

  • Edita Kvederaitė
  • J. Urbšio g. 3, Panevėžys
  • +370 687 09632
  • edita.kvederaite@ccic.lt

Tai savanoriškas juridinių bei fizinių asmenų, užsiimančių Lietuvos Respublikos įstatymų reglamentuojama ekonomine veikla, susivienijimas, ne pelno organizacija, įgyvendinanti verslo savivaldos principus Panevėžio ir Utenos apskrityse

Panevėžys, Lietuva
Pirmadienis - Penktadienis
(8:00 - 17:00)
Skip to content