Personalo vadovų klubas

Panevėžio personalo vadovų klubas (toliau – PVK) – savarankiška, švietėjiška, jungianti iniciatyvius personalo vadovus ir specialistus organizacija, kurios pagrindą sudaro dalijimasis patirtimi bendraujant su sau lygiais vadovais.

Tai – erdvė iniciatyvioms, jaučiančioms nuolatinį poreikį tobulėti, dalintis savo profesionaliomis žiniomis su platesniu nei atstovaujamos įmonės, ratu bei pasiekti daugiau, asmenybėms.

Klubo tikslas – sukurti aplinką, padedančią personalistams apmąstyti ir įvertinti naujausias tendencijas personalo vadyboje, pasinaudoti kolegų kitose įmonėse ir sektoriuose patirtimi bei rasti naujus, netradicinius, optimalius sprendimus profesinėje veikloje ir asmeniniame tobulėjime.

 Istorija

„Lietuvoje jau suvokiama, kad įmonės sėkmė pirmiausiai priklauso nuo dirbančių joje žmonių, kad svarbiausias dalykas – atrinkti tinkamiausią žmogų į tinkamiausią vietą“. Šie žodžiai puikiai apibūdina poreikį keistis informacija, užmegzti profesinius ir asmeninius ryšius su savo srities profesionalais. Būtent tai ir paskatino dvi iniciatyvias panevėžietes – Daivą Adašiūnienę ir Miglę Gruzdenę – įkurti Panevėžio personalo vadovų klubą. 2013 m. birželio 1 d. ši iniciatyva „tapo kūnu“ ir jau tų pačių metų rugsėjo 1 d. įvyko pirmasis klubo narių susitikimas.

Pirmoji Panevėžio PVK prezidentė Daiva Adašiūnienė, šias pareigas vykdė iki 2015 m. klubo sezono pabaigos, burdama aktyvius Panevėžio regiono įmonių žmogiškųjų resursų  vadovus, ekspertus, specialistus dalytis gerąja patirtimi. 2016 m. klubas savo veiklą tęsė vadovaujamas veiklios ir kūrybiškos narės Miglės Gruzdenės. 2017 m. klubo prezidente išrinkta UAB „Linas Agro“ personalo vadovė Silvija Lukošiūnaitė.

Klubo nariai

Tai aktyvūs, turintys įvairios patirties atvirų pokyčiams organizacijų atstovai: UAB „Schmitz Cargobull“, UAB „Tetas“, AB „Amilina“, „AZAS“ A.Zapalskio IĮ, UAB „Biuro verslas“, ERGO Insurance SE Lietuvos filialas, UAB „Hjellegjerde Baltija“, UAB „Jaukurai“, AB „Kalnapilis“, KTU Panevėžio Technologijų ir verslo fakultetas, AB „Linas Agro“, AB „Linas“, UAB „Metalistas LT“, Panevėžio kolegija, BĮ „Panevėžio pataisos namai“, AB „Panevėžio statybos trestas“ (filialai: Betonas, Konstrukcija), UAB „PKC group Lithuania“, UAB „Povydė“ – Pokylių namai „VASARIS“, UAB „Salda“, UAB „Urgė“, UAB „SDG“.

 Klubo veiklos kryptys

  • vienyti iniciatyvius personalistus;
  • dalytis patirtimi ir kelti kvalifikaciją;
  • organizuoti kūrybinius seminarus;
  • keistis švietėjiška ir naujausia literatūra/informacija, susijusia su personalo valdymo veiklos palaikymu ir vystymu;
  • dalyvauti laikraščių, žurnalų ir įvairių informacinių periodinių ir kitokių leidinių leidyboje;
  • dalyvauti visuomeninėje veikloje;
  • bendradarbiauti su analogiškomis šalies ir pasaulio šalių organizacijomis.

 Klubo veiklos įgyvendinimas

„Susitikimų programą kuriame patys klubo nariai, įtraukdami į ją pačias aktualiausias ir įdomiausias temas, pristatydami savo patirtį. Taip pat yra kviečiami geriausi personalo valdymo srities specialistai, įvairių sričių lektoriai, vadybos ekspertai, kurie supažindina su naujausiomis akademinėmis ir praktinėmis tendencijomis, įžvalgomis 2020, 2030 ir net 2040 metams – džiaugiasi Klubo narė Saulė Kairienė, KTU Panevėžio Technologijų ir verslo fakulteto Administravimo  vadovė, ir priduria: „savo įžvalgomis, informacija, probleminiais klausimais bendraujame ir uždaroje Facebook’o grupėje ir naudojantis kitais komunikavimo įrankiais“.

„Esame globalaus pasaulio dalis, mums rūpi kas vyksta aplink mus, todėl plėtodami veiklą glaudžiai bendradarbiaujame su Vilniaus personalo vadovų klubu, vykdome visuomeninę veiklą už klubo ribų per pagalbą socialinės rizikos grupėms: vaikų namams, moterų kalėjimui, daugiavaikėms šeimoms“, – sako Klubo narė, atstovė komunikacijai Miglė Gruzdenė, pokylių namų „Vasaris“ vadovė.

„Tarpusavio dalijimasis profesine ir gyvenimiška patirtimi, bendravimas ir komunikacija padeda sukurti pusiausvyrą tarp „duoti ir gauti“, o tai yra geriausia praktika – siekiantiems geriausio“ – antrina IV sezono Klubo prezidentė Silvija Lukošiūnaitė, AB Linas Agro Personalo vadovė.

Klubo susitikimai vyksta kartą per mėnesį – trečią mėnesio trečiadienį, 14 val.

Klubo buveinė – pokylių namai „Vasaris“, Aukštaičių g. 88, Panevėžys.

2016–2017 m. (IV sezono) prezidentė – Silvija Lukošiūnaitė.

2017-2018 m. (V sezono) prezidentė – Saulė Kairienė.

2018-2019 m. (VI sezono) prezidentė – Marina Petrova.

Klubo atstovė komunikacijai – Miglė Gruzdenė, tel. 8676 23002, el.p.: migle@vasaris.lt

Tai savanoriškas juridinių bei fizinių asmenų, užsiimančių Lietuvos Respublikos įstatymų reglamentuojama ekonomine veikla, susivienijimas, ne pelno organizacija, įgyvendinanti verslo savivaldos principus Panevėžio ir Utenos apskrityse

Panevėžys, Lietuva
Pirmadienis - Penktadienis
(8:00 - 17:00)
Skip to content