Personalo vadovų klubas

Kalendorius
[mec-calendar layout="small" style="double_border"]

Panevėžio PERSONALO VADOVŲ KLUBAS (PVK) įkurtas 2013 metais ir užsiima veikla, jungiančia iniciatyvius narius, kurie savo organizacijose yra atsakingi už personalo valdymą bei organizacinę kultūrą. Šio klubo veiklos formatas yra renginiai, seminarai, diskusijos, personalo valdymo patirties sklaida.

Tai – erdvė: iniciatyvioms ir besidalinančioms savo žiniomis ir patirtimi asmenybėms, kompetencijos didinimui bei pridedamosios vertės kūrimui atstovaujamose įmonėse, versluose, padedanti būti ekspertu visose personalo valdymo srityse nuo personalo įrankių kūrimo iki pagalbos  „informacijos triukšme“.

Aktyvus dalyvavimas šioje klubinėje veikloje leidžia jausti personalo valdymo bendruomenės pulsą tiek regione, tiek šalies mastu, būti šios srities pokyčių dalimi, – klubo veiklą iš esmės apibūdina jo įkūrėjos Daiva Adašiūnienė (ERGO Insurance SE Lietuva) ir Miglė Gruzdenė („Vasaris“ restoranas, prekybos centras, konferencijų centras).

Klubo pagrindinės vertybės: tobulėjimas, aktyvumas, dalinimasis, pasitikėjimas ir pagarba vieni kitiems.

Klubo veiklos programą kuria patys nariai, atrinkdami ir reitinguodami aktualiausią ir inovatyviausią informaciją personalo valdymo srityje.

Džiaugiamės būdamos profesionalų bendruomenės dalimi, kuomet Klubo susitikimuose savo srities ekspertai dalijasi įžvalgomis, aktualiomis temomis bei patyrimais, praktikai – savo patirtimi. Kokybiškai praleistas laikas bendraminčių rate visuomet skatina domėtis naujovėms ir augti žmonių patirties bei organizacijos kultūros veiklose,  –  teigia Klubo narė Agnė Kabišaitienė (UAB „Jaukurai“).

Tai unikali proga išgirsti Klubo narių realias gerąsias ir blogąsias praktikas  be komercinio pagražinimo, žinoma, laikantis aukščiausių konfidencialumo principų ir kitų Klubo vertybių, – teigia Klubo moderatorė Jurgita Banelienė (UAB „Tetas“).

Klubas užsiima ugdomąja veikla ir yra ne komercinės veiklos objektas. Profesinis tobulėjimas yra tai, ko siekdamas šis Klubas susikūrė. Kiekvieno nario pareiga prisidėti prie personalo valdymo kompetencijos vystymo Klubo veikloje, nes tik taip galime sukurti vertę vieni kitiems, – mintimis dalijasi Klubo narė Saulė Kairienė (KTU Panevėžio Technologijų ir verslo fakultetas).

Klubo narių atstovaujamos organizacijos:

(1) Įmonių grupė: „Jaukurai“ UAB, „Geld Baltic“ UAB /Supergarden | „Karenta“ UAB | „JKG“ UAB, (2) ERGO Insurance SE Lietuvos filialas, (3) „Vasaris“ – restoranas | konferencijų centras | prekybos centras, (4) „Tetas“ UAB, (5) Linas Agro Group AB, (6) KTU Panevėžio Technologijų ir verslo fakultetas, (7) „Roquette Amilina“ AB, (8) PKC group Lithuania,  (9) „Mototecha“ UAB (10) „AQ Wiring Systems“ UAB, (11) „Harju Elekter“ UAB, (12) Nacionalinis bendrųjų funkcijų centras (13) „Arginta Engineering“ UAB, (14) VYTAUTAS Mineral SPA, (15) „SDG“ UAB Panevėžio skyrius, (16) „CV house“ MB, (17) GOD Lithuania, UAB (18) „Montuotojas“ UAB, (19) „Norac“ UAB ir kt.

Klubo veiklos kryptys

  • vienyti iniciatyvius personalo srities profesionalus;
  • dalytis patirtimi ir kelti kvalifikaciją;
  • organizuoti kūrybinius seminarus;
  • keistis naujausia literatūra/informacija, susijusia su personalo valdymo veiklos palaikymu ir vystymu;
  • dalyvauti visuomeninėje veikloje.

Klubo susitikimai vyksta kartą per mėnesį – trečią mėnesio trečiadienį, 15 val.

Klubo buveinė – restoranas „Vasaris“, (Aukštaičių g. 88, Panevėžys).

Klubo moderatorė – Jurgita Banelienė, mob. 8 689 27 955, el.p. jurgita.baneliene@tetas.lt

Klubo atstovė komunikacijai – Saulė Kairienė, tel. 8 657 63 240, el.p.: saule.kairiene@ktu.lt

 

Fiksavimas 2

Tai savanoriškas juridinių bei fizinių asmenų, užsiimančių Lietuvos Respublikos įstatymų reglamentuojama ekonomine veikla, susivienijimas, ne pelno organizacija, įgyvendinanti verslo savivaldos principus Panevėžio ir Utenos apskrityse

Panevėžys, Lietuva
Pirmadienis - Penktadienis
(8:00 - 17:00)
Skip to content