Narystės privalumai

Kalendorius
[mec-calendar layout="small" style="double_border"]

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai yra nevyriausybinė verslo bei mokslo interesus atstovaujanti organizacija, vienijanti daugiau nei 300 Panevėžio bei Utenos regiono įmonių bei mokymo įstaigų

Kodėl verta tapti Panevėžio PPAR nariu?

1. Padeda plėsti verslą

Rūmų narystė padeda Jums plėsti savo verslą į užsienio rinkas ar surasti daugiau vietinių klientų/partnerių. Nariai dalyvauja verslo misijose užsienyje, tarptautinėse parodose ir kontaktų mugėse. Narystė Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmuose yra patikimumo garantas Jūsų užsienio partneriams.

2. Atstovauja Jūsų interesams ir padeda spręsti Jūsų problemas

Panevėžio PPAR yra nepriklausomas Aukštaitijos regiono įmonių balsas“, atstovaujantis Jūsų interesams vietos, regioninėse ir nacionalinėse institucijose.

3. Naujų kontaktų užmezgimas

Mūsų organizuojamų verslo forumų, susitikimų ir kitų renginių programa suteikia Jums maksimalias galimybes susitikti su kitais verslo atstovais, pasidalinti savo patirtimi bei pasisemti naujų idėjų.

4. Praktiniai seminarai, mokymai

Organizuojami seminarai, mokymai bei susitikimai įvairiomis aktualiomis temomis. Kviečiame juose dalyvauti valdžios atstovus, verslo lyderius ir įvairių sričių ekspertus.

5. Tarptautiniai ryšiai

Panevėžio PPAR bendradarbiauja su kitomis Europos ir pasaulio verslo organizacijomis, yra Eurochambres asociacijos narys, todėl mūsų nariai turi galimybę užmegzti vertingus tarptautinius verslo kontaktus.

6. Jus nuolat informuoja

Reguliariai atnaujinamos informacijos sklaida apie įstatymus, verslo galimybes, projektus, renginius: paneveziorumai.lt, naujienlaiškiuose, socialiniame tinkle Facebook“, žiniasklaidoje.

Didžiausią narystės naudą gauna aktyviausi Rūmų nariai. Įsitraukdami į reguliariai Rūmų organizuojamus renginius, galėsite pasinaudoti kitų patirtimi ir kompetencija, pagerinti savo ryšius verslo bendruomenėje.

Tai savanoriškas juridinių bei fizinių asmenų, užsiimančių Lietuvos Respublikos įstatymų reglamentuojama ekonomine veikla, susivienijimas, ne pelno organizacija, įgyvendinanti verslo savivaldos principus Panevėžio ir Utenos apskrityse

Panevėžys, Lietuva
Pirmadienis - Penktadienis
(8:00 - 17:00)
Skip to content