ATA CARNET knygelės

Kalendorius
[mec-calendar layout="small" style="double_border"]

ATA CARNET knygelės

ATA knygelė (ATA Carnet) – tarptautinis unifikuotas muitinės dokumentas, suteikiantis teisę be muitų laikinai įvežti į kitas šalis prekes (parodų ir mugių eksponatus, prekių pavyzdžius ir profesinę įrangą), atstojantis muitinės deklaraciją ir liudijantis, kad su juo gabenamoms prekėms taikoma tarptautinė garantija, o pažeidus nustatytąją ATA operacijos atlikimo tvarką, bus sumokėti už prekes nustatyti importo muitai ir mokesčiai.

ATA yra prancūziškų ir angliškų žodžių „Admission Temporaire/Temporary Admission (laikinas leidimas)“ santrumpa.

Įsigijus ATA knygelę nebereikia mokėti muitų arba jų dydžių užstatų ir kitų importo mokesčių, forminti importo deklaracijų, šalyje, į kurią įvežamos prekės, bei tranzito deklaracijų tranzito šalyse.

ATA knygelė suteikia galimybę vienerių metų laikotarpy neribotą skaičių kartų vykti į šalis, esančias ATA garantijų sistemos grandinėje.

ATA knygeles išduoda Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija pagal valstybės deleguotąsias funkcijas.

Daugiau informacijos:

  • J. Urbšio g. 3, Panevėžys
  • +370 45 463687
  • panevezys@ccic.lt
ATA Carnet knygelę išsiimti galite čia:

Tai savanoriškas juridinių bei fizinių asmenų, užsiimančių Lietuvos Respublikos įstatymų reglamentuojama ekonomine veikla, susivienijimas, ne pelno organizacija, įgyvendinanti verslo savivaldos principus Panevėžio ir Utenos apskrityse

Panevėžys, Lietuva
Pirmadienis - Penktadienis
(8:00 - 17:00)
Skip to content