Personalo vadovų klubo nariai diskutavo apie prasmę, produktyvumą ir motyvatorius darbe

Kalendorius
[mec-calendar layout="small" style="double_border"]
IMG 2893

Panevėžio personalo vadovų klubas (PPVK) kovo mėnesį rinkosi į kasmėnesinį narių susitikimą, kurio metu diskutavo apie vieną aktualiausių darbdaviams temų – prasmę, produktyvumą ir motyvatorius darbe.

Karjeros mentorė, HR konsultantė, prasmingų pokyčių įkūrėja Jūratė Jurginytė praktinių užsiėmimų pagalba pasidalijo efektyviais įrankiais, kaip reikia užkurti vidinę darbuotojų motyvaciją, kaip aktyvuoti savo vidinius motyvatorius, ką daryti kasdien, kad ryte norėtųsi su šypsena ir džiaugsmu imtis darbų ir ko nedaryti, kad darbuotojų motyvacija nemažėtų. Gautos naudingos praktikos, kaip teigia klubo koordinatorė Jurgita Banelienė, leis taikyti efektyvius įrankius kasdienoje ir organizacijose. Taip pat šio susitikimo metu buvo aptartos Klubo naujienos, susitikimų veiklos bei organizaciniai aspektai.

Klubo nariai susitinka kartą per mėnesį – trečią mėnesio ketvirtadienį, nuo 15 val.

 Jei domiesi personalo valdymo sritimi – Personalo vadovų klubas laukia tavęs prisijungiant! 

Kaip tapti Panevėžio personalo vadovų Klubo nariu? Sukontaktuok su Klubo moderatore Jurgita Banelienė telefonu +370 689 27 955 ar el. paštas: jurgita.baneliene@tetas.lt.

Tai savanoriškas juridinių bei fizinių asmenų, užsiimančių Lietuvos Respublikos įstatymų reglamentuojama ekonomine veikla, susivienijimas, ne pelno organizacija, įgyvendinanti verslo savivaldos principus Panevėžio ir Utenos apskrityse

Panevėžys, Lietuva
Pirmadienis - Penktadienis
(8:00 - 17:00)
Skip to content