Panevėžio kredito unijos darbuotojai apdovanoti Darbo žvaigždės medaliais

Kalendorius
[mec-calendar layout="small" style="double_border"]
viber image 2024 03 27 15 23 27 287

2024 m. kovo 27 d. įvyko Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų nario Panevėžio kredito unijos visuotinis narių susitikimas. Jo metu už ilgametį, gerą ir nepriekaištingą darbą pagerbti ir „Darbo žvaigždės medaliais“ apdovanoti Panevėžio kredito unijos darbuotojai buhalterė Sigita Dabrišienė, vyr. paskolų vadybininkė Kristina Kosmauskienė, IT  vadovas Remigijus Čelkonas.

„Darbo žvaigždės medalis“ – Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų apdovanojimas, įsteigtas siekiant pagerbti regioninių Rūmų narių darbuotojus, nusipelniusius profesijos lyderius ir kitus asmenis, pripažįstant ir įvertinant jų ilgametį ir nepriekaištingą darbą, aukštus pasiekimus profesijos srityje, profesinę etiką, aukštus asmeninės atsakomybės reikalavimus, gebėjimą nuolat tobulinti kvalifikaciją ir žinias, asmeninį indėlį į įmonės ar organizacijos vystymąsi. Šis apdovanojimas skiriamas Prekybos, pramonės ir amatų rūmų tarybos nutarimu.

 

Tai savanoriškas juridinių bei fizinių asmenų, užsiimančių Lietuvos Respublikos įstatymų reglamentuojama ekonomine veikla, susivienijimas, ne pelno organizacija, įgyvendinanti verslo savivaldos principus Panevėžio ir Utenos apskrityse

Panevėžys, Lietuva
Pirmadienis - Penktadienis
(8:00 - 17:00)
Skip to content