Panevėžio verslo bendruomenei Inovacijų agentūra pristatė ES finansavimo galimybes

Kalendorius
[mec-calendar layout="small" style="double_border"]
DSC05331

ES fondų investicijų programa 2021 – 2027 m. periodui numato net 7,7 mlrd. eurų sumą. Iš jų beveik 774 mln. eurų administruoja Inovacijų agentūra. Siekiant pristatyti aktualiausią informaciją apie ES finansavimo galimybes verslui Panevėžio regiono verslo atstovams, Inovacijų agentūra kartu su Panevėžio PPAR organizavo renginį „ES finansavimas: investuok į verslo augimą Panevėžyje“

Inovacijų agentūros investicijų valdymo departamento Verslo produktyvumo skyriaus vadovė Sigita Skrebė trumpai pristatė Inovacijų agentūros paslaugas, 2021 – 2027 m. ES fondų investicijų kryptis bei investicijų naudą, galiojančius ir laukiamus kvietimus investuoti 2023 metais. Pristatymas čia.

Inovacijų agentūros Verslo skatinimo skyriaus programų vadovė Dovilė Sabienė pristatė finansavimo galimybes į eksportą orientuotoms įmonėms, susijungusioms į bendrą vertės grandinę – klasterį. Papasakojo apie finansuojamas investicijas į naujų užsienio rinkų paiešką ir esamų rinkų plėtrą – produktų sertifikavimą ir pristatymą užsienyje. Pristatymas čia.

Inovacijų agentūros Investicijų valdymo departamento mokslo ir inovacijų skyriaus vadovė Inga Lukošiūnaitė pristatė kvietimus investuoti į mokslinius tyrimus ir eksperimentinę plėtrą (MTEP), finansavimo galimybes įmonių tinklaveikai. Pristatymas čia.

Inovacijų agentūros Proveržio sričių departamento atstovė Lina Samavičienė papasakojo apie išradimų patentavimą, pasidalino, kaip pasirūpinti intelektinės nuosavybės teisių apsauga. Pristatymas čia.

Akimirkos iš renginio: 

Tai savanoriškas juridinių bei fizinių asmenų, užsiimančių Lietuvos Respublikos įstatymų reglamentuojama ekonomine veikla, susivienijimas, ne pelno organizacija, įgyvendinanti verslo savivaldos principus Panevėžio ir Utenos apskrityse

Panevėžys, Lietuva
Pirmadienis - Penktadienis
(8:00 - 17:00)
Skip to content