Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų vadovai pasveikino 25-ąjį veiklos jubiliejų švenčiančią Panevėžio kredito uniją

  • Pradžia
  • Visos naujienos
  • Naujienos
  • Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų vadovai pasveikino 25-ąjį veiklos jubiliejų švenčiančią Panevėžio kredito uniją
DSC 3147

Šiandien, Bistrampolio dvare, Panevėžio kredito unija pasitinka 25-ąjį veiklos jubiliejų. 1997 metais įsteigta finansinė įstaiga šiuo metu jungia apie 7 000 narių. Pasak Panevėžio kredito unijos vadovo Kazimiero Antanyno, unijos variklis visada buvo ir yra esami nariai bei komanda, todėl ir šiandien jubiliatų sveiktini atvyksta kolegos, partneriai, klientai, Lietuvos centrinės kredito unijos vadovai, Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovai.

Įteiktas „Darbo žvaigždės medalis“

Panevėžio kredito unijos darbuotojai aktyviai dirba ne tik savo kredito unijos, bet ir visos bendruomenės labui. Vienas to pavyzdžių – Panevėžio kredito unijos Ramygalos kasos vadovė – pardavimų vadybininkė Birutė Vaitkevičienė. Unijoje ji dirba daugiau nei dvidešimt metų.

Renginio metu ilgametei darbuotojai įteiktas Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos įsteigtas garbės ženklas – „Darbo žvaigždės medalis“. Juo siekiama pagerbti regioninių Rūmų narių darbuotojus, nusipelniusius profesijos lyderius ir kitus asmenis, pripažįstant ir įvertinant jų ilgametį ir nepriekaištingą darbą, aukštus pasiekimus profesijos srityje, profesinę etiką, aukštus asmeninės atsakomybės reikalavimus, gebėjimą nuolat tobulinti kvalifikaciją ir žinias, asmeninį indėlį į įmonės ar organizacijos vystymąsi.

DSC 3140

Dirba žmonėms

K. Antanynas džiaugėsi, kad Panevėžio kredito unijos šūkis „Dirbame Jums“ atspindi esamą realybę. Kredito unija aktyviai dalyvauja ne tik Panevėžio rajono, kur veikia devynios nutolusios kasos, bet miesto bendruomenėje, remia kultūrinius, sportinius ir kitus renginius.

„Dirbame Panevėžio miesto ir rajono gyventojams, stengiamės suteikti kokybiškas finansines paslaugas. Siekiame patenkinti visų žmonių lūkesčius ir kol kas tą daryti mums sekasi, viliamės, kad seksis ir ateityje“, – kalbėjo vadovas.

Užaugo ir sustiprėjo

Anot K. Antanyno, kuomet Panevėžio kredito unija šventė 20-ies metų jubiliejų, tada buvo vieni rezultatai, dabar – po penkerių metų – rezultatai kiti.

„Per penkerius metus pasikeitėme, dar daugiau užaugome ir sustiprėjome. Suprantame, kad tik stipri finansinė institucija gali suteikti kokybiškas ir geras paslaugas. Mūsų tikslas ir buvo – drauge su savo nariais ir bendruomene stiprėti patiems su tikslu kartu stiprinti ir mūsų narius, klientus, gerinti jų finansinę padėtį ir gelbėti kada reikia“, – sakė K. Antanynas.

DSC 3108

Visi lūkesčiai pasiekiami

Panevėžio kredito unijos vadovas 25-ojo gimtadienio proga unijos bendruomenei bei komandos nariams linki: „Kad ir kokie bebūtų iššūkiai visada ieškokite sprendimų, nes tik ieškant, jų sprendimai atsiranda, tada atsiranda ir realūs veiksmai – žinant tikslus, kryptis ir metodus kaip galima siekti tam tikrų tikslų visada viskas tampa įgyvendinama“.

Tai savanoriškas juridinių bei fizinių asmenų, užsiimančių Lietuvos Respublikos įstatymų reglamentuojama ekonomine veikla, susivienijimas, ne pelno organizacija, įgyvendinanti verslo savivaldos principus Panevėžio ir Utenos apskrityse

Panevėžys, Lietuva
Pirmadienis - Penktadienis
(8:00 - 17:00)
Skip to content