Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai susipažino su išskirtiniu muziejumi – „Stasys Museum“

Kalendorius
[mec-calendar layout="small" style="double_border"]
ZVL08962

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai lankėsi neseniai Panevėžio mieste atidarytame „Stasys Museum“ bei jame veikiančiame vyno bare „Blue Gastro“.

Naujas, Lietuvos kultūrinį kraštovaizdį praturtinsiantis šiuolaikinio meno muziejus, pavadintas dailininko Stasio Eidrigevičiaus vardu – „Stasys Museum“, duris atvėrė gegužės pabaigoje. Muziejaus vadovė Vaida Andrijauskaitė Panevėžio PPAR nariams pristatė muziejaus kryptį, viziją, išskirtinumus bei galimybes verslui ir bendruomenei.

S. Eidrigevičius miestui padovanojo beveik tūkstantį kūrinių. Paroda eksponuojama per tris muziejaus aukštus ir apima daugiau nei 1000 kv. m. plotą. Lankytojų vaizduotę žadina įvairialypiai sprendimai bei įvairios technikos. Muziejuje ateityje ketinama eksponuoti ir užsienio bei kitų Lietuvos menininkų kūrinius. Muziejaus lankytojai gali aplankyti ne tik S. Eidrigevičiaus kūrybos ekspoziciją, bet ir vienintelę panoraminę terasą Panevėžyje, įkurdintą ant stogo.

Gastronominio projekto „Blue Gastro“ veiklos kryptį pristatė projekto vadovė ir vyno ekspertė, Panevėžio PPAR narė Miglė Gruzdenė. „Blue Gastro“ – naujas gastronominis reiškinys Panevėžio mieste. Ši erdvė prisistato kaip Panevėžio apskrities didžiausias ir unikaliausias vyno baras su virtuve. Mėlyna spalva ir įvairūs jos atspalviai yra dažniausiai sutinkami S. Eidrigevičiaus kūryboje, tad taip ji tapo ir pagrindine gastronominės kavinės, įsikūrusios menininko vardu pavadintame muziejuje, identiteto dalimi. Bare ypač platus pasaulio gėrimų (daugiau nei 100 vynų pozicijų asortimente) pasirinkimas, skirtas vietos lankytojams atrasti, o svečiams iš svetur – pažinti šiuolaikinę mūsų gastronominę kultūrą.

Renginio akimirkos:

Tai savanoriškas juridinių bei fizinių asmenų, užsiimančių Lietuvos Respublikos įstatymų reglamentuojama ekonomine veikla, susivienijimas, ne pelno organizacija, įgyvendinanti verslo savivaldos principus Panevėžio ir Utenos apskrityse

Panevėžys, Lietuva
Pirmadienis - Penktadienis
(8:00 - 17:00)
Skip to content