Panevėžio kolegijos absolventus pasveikino ir Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas

Kalendorius
[mec-calendar layout="small" style="double_border"]
ZVL09545

Šiandien „Kalnapilio“ arenoje vyko Panevėžio kolegijos absolventų diplomų įteikimo šventė –  pasveikinti 204 absolventai iš Biomedicinos, Socialinių ir Technologijų mokslų fakultetų. 12 jų gavo diplomus su pagyrimu.

„Šiandien Jūsų rankose mokslo baigimo diplomai, įveikėte nepaprastai svarbų etapą, kuris jus praturtino žiniomis, kompetencijomis, patirtimi. Linkiu jums drąsos siekti savo svajonių, atkaklumo įveikiant iššūkius ir kūrybiškumo, kuris visuomet padeda gyvenimo kelyje. Tikėkite savimi bei savo gebėjimais ir atminkite, kad Panevėžys konkurencingas ir patrauklus miestas. Kviečiu jus savo ateitį ir karjerą kurti čia – Panevėžyje“, – sveikinimo žodį tarė Panevėžio miesto vicemerė Loreta Masiliūnienė.

Trims Socialinių mokslų fakulteto studentėms už aktyvų dalyvavimą projektinėje ir mokslo taikomojoje veikloje, efektyvią komunikaciją, bendrystės idėjų sklaidą įteiktos Panevėžio miesto mero Ryčio Račkausko padėkos.

Panevėžio kolegijos absolventus sveikino ir Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Gailiūnas.

„Sveikinu ir linkiu nepalikti Panevėžio. Verslus sėkmingai galima kurti ir Panevėžio regione. Juolab kad galimybių tam yra. Garsinkime savo regioną ir stiprinkime jo ekonomiką“, – sakė Panevėžio PPAR prezidentas.

Šiemet studijas baigė skubiosios medicinos pagalbos, kineziterapijos, grožio terapijos, burnos higienos, socialinio darbo, elektromechanikos, informacijos sistemų kūrimo ir priežiūros, informatikos inžinerijos, verslo internetinių sistemų kūrimo, statybos inžinerijos, verslo vadybos, logistikos, buhalterinės apskaitos, ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo, teisės studijų programų absolventai. Daugiausiai absolventų – 38 – baigė ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo studijų programą.

Šiais metais išleidžiama ir pirmoji trumpųjų studijų programos verslo internetinių sistemų kūrimo specialistų laida.

Tai savanoriškas juridinių bei fizinių asmenų, užsiimančių Lietuvos Respublikos įstatymų reglamentuojama ekonomine veikla, susivienijimas, ne pelno organizacija, įgyvendinanti verslo savivaldos principus Panevėžio ir Utenos apskrityse

Panevėžys, Lietuva
Pirmadienis - Penktadienis
(8:00 - 17:00)
Skip to content