Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai apsilankė Panevėžio ligoninėje: domėjosi naujovėmis

Kalendorius
[mec-calendar layout="small" style="double_border"]
ZVL02641

Respublikinėje Panevėžio ligoninėje lankėsi Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai, kurie susitiko su ligoninės vadovais, susipažino su gydymo įstaiga.

Pristatė ligoninės naujoves

Panevėžio ligoninės direktorius Arvydas Skorupskas teigė, kad susitikimo su Panevėžio PPAR atstovais tikslas – supažindinti su naujovėmis.

„Jeigu susitikimas ligoninėje, tai ir kalbėjome apie ligoninę, diegiamas naujoves, technologijas. Ligoninėje juk nėra izoliuota nuo visuomenės. Be to, Panevėžio ligoninė yra pati didžiausia organizacija regione, kurioje įdarbinta daugiausiai žmonių. Ligoninė vykdo nemažai viešųjų pirkimų, vyksta statybos, remontai, todėl bendrauti su verslo atstovais – būtina“, – aiškino A. Skorupskas.

Be verslo negali

Pasak Panevėžio ligoninės vadovo, ligoninėje viešieji pirkimai rengiami dažnai.

„Ne tik statyboms arba remontams rengiami viešieji pirkimai. Maisto produktams pirkti irgi reikia viešųjų pirkimų. Be verslo negalime niekaip. Norime eiti koja kojon su naujovėmis. Be to, verslo atstovams pristatėme ligoninėje įdiegtas naujoves ir savo lūkesčius. Turime judėti į priekį“, – teigė A. Skorupskas.

Susipažino su perspektyvomis

Panevėžio PPAR generalinis direktorius Visvaldas Matkevičius sakė, kad verslas turi žinoti, kokie procesai vyksta Panevėžio ligoninėje.

„Juk tai pati didžiausia gydymo įstaiga Panevėžio regione, todėl ir susitikome su ligoninės vadovais. Labai svarbu žinoti, kokios naujovės ir kokie pasikeitimai vyksta ligoninėje, kokios naujausios technologijos pritaikomos gydymo įstaigoje“, – teigė V. Matkevičius.

Panevėžio PPAR vadovas priminė, kad Rūmai tapo naujos ligoninės lyderystės akademijos partneriai.

„Panevėžio ligoninė vykdo daug veiklų, kurios susijusios su statybomis. Todėl Rūmų nariai susipažino su perspektyvomis ir galimybe dalyvauti viešuosiuose pirkimuose. Verslui tikrai aktualu žinoti, kuo gyvena ligoninė ir kokie pokyčiai vyksta gydymo įstaigoje“, – aiškino V. Matkevičius.

Tai savanoriškas juridinių bei fizinių asmenų, užsiimančių Lietuvos Respublikos įstatymų reglamentuojama ekonomine veikla, susivienijimas, ne pelno organizacija, įgyvendinanti verslo savivaldos principus Panevėžio ir Utenos apskrityse

Panevėžys, Lietuva
Pirmadienis - Penktadienis
(8:00 - 17:00)
Skip to content