Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai, pagal vykdomą projektą, planuoja verslo misijas

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai vykdo projektą „Panevėžio PPAR priemonės, skirtos MVĮ eksportui plėsti“. Priemonė „Naujos galimybės LT“.

Pagal šį projektą bus vykdomos verslo misijos.

2022 m. liepos 24-30 d. Maisto gamybos ir perdirbimo įmonių verslo misija Ispanijoje, kurios metu vyks susitikimai su Ispanijos verslininkais, dalyviai lankysis aliejaus spaudimo įmonėje, sūrių gamykloje, vyninėje, mėsos vytinimo ceche, dalyvaus ispaniško maisto degustacijoje, taip pat pristatys lietuviškus maisto gaminius ir konditeriją, susipažins su gastronomijos naujovėmis ir tendencijomis.

Rugsėjo 8-12 d. Tarptautinė dekoravimo ir dizaino paroda Paryžiuje Maison&Objet, kurioje dalyvaus 6 Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų narės, atstovaujančios kūrybinių industrijų sektorių.

Lapkričio 5-16 dienomis 18 verslo įmonių atstovai vyks į verslo misiją Japonijoje, kurios metu susitiks su eksportą skatinančiomis Japonijos institucijomis, verslininkais bei lankys parodą Tokijo parodų centre, kurios metu ieškos kontaktų su aktualiomis jų verslui Japonijos įmonėmis

2023 metų sausio 19-23 d.  Tarptautinė dekoravimo ir dizaino paroda Paryžiuje Maison&Objet, kurioje dalyvaus 6 Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų narės – įmonės atstovaujančios kūrybinių industrijų sektorių.

Tai savanoriškas juridinių bei fizinių asmenų, užsiimančių Lietuvos Respublikos įstatymų reglamentuojama ekonomine veikla, susivienijimas, ne pelno organizacija, įgyvendinanti verslo savivaldos principus Panevėžio ir Utenos apskrityse

Panevėžys, Lietuva
Pirmadienis - Penktadienis
(8:00 - 17:00)
Skip to content