Panevėžio PPAR boulingo turnyras „Prezidento taurė 2016“

12646731_397881363736093_3414969707813653937_oVyko tradicinis penktasis Panevėžio PPAR boulingo turnyras. Susirinkusiems vakaro dalyviams prisistatė nauji Rūmų nariai – Lietuvos ir Vokietijos UAB „Tuvlita“ bei UAB „Geoprojektai“. Iškart po to patyrusių žaidėjų vadovaujamos komandos užėmė pozicijas prie boulingo takų.

Po smagios ir azartiškos kovos susumavus rezultatus, paskelbta 2016 metų boulingo turnyro komanda laimėtoja (1 914 tšk.), kuriai atiteko pagrindinė Panevėžio PPAR Prezidento taurė. Tai Redo Valaičio vadovaujama „Šiaurės banko“ komanda, kurioje dalyvavo SEB, Swedbank ir DNB bankų atstovai bei Ramunė iš Panevėžio kolegijos. Antrąją vietą (1 750 tšk.) užėmė jungtinė UAB „Norac“, UAB „Adax“ ir Panevėžio kredito unijos žaidėjų komanda. Trečioji komandinė vieta (1 677 tšk.) atiteko prie trečio tako rungtyniavusiai jungtinei komandai, kurią sudarė UAB „Elektros įranga“, UAB „Geoprojektai“, AB „Pieno žvaigždės“, UAB „Aušvita“ bei Rimanto Maženio įmonės žaidėjai. Ketvirtoje vietoje šiemet liko Lauryno vadovaujama komanda, penktoje – Sergejaus vadovaujama uteniškių komanda, garbinga šešta vieta atiteko Roberto komandai.

Kasmet gerinami ir asmeniniai turnyro rezultatai. Ne išimtis buvo ir šis turnyras – šiemet stipriausias buvo Laurynas iš UAB „ON Media“, surinkęs 310 taškų. Antrąją vietą (300 tšk.) užėmė Swedbank atstovas Mindaugas, o trečiąją – UAB „Norac“ žaidėjas Ramūnas (292 tšk.). Labai gerai sekėsi ir SEB banko vaikinams Deividui (274 tšk.), Redui (271 tšk.) bei Mariui iš DNB banko (271 tšk.).

Turnyre aktyviai dalyvavo ir moterys, iš jų daugiausia taškų (201 tšk.) surinko Justina iš UAB „Verslavita“. Tik keliais taškais nuo jos atsiliko ERGO draudimo bendrovės atstovė Jurgita, surinkusi 195 taškus. Paguodos prizas – nemokama boulingo pamoka – buvo įteikta ir mažiausia taškų vakar surinkusiai žaidėjai Editai, o pirmosios komandos kapitonui Robertui atiteko padėkos dovanėlė už kantrybę ir toleranciją vadovaujant moteriškiausiai komandai.

Nepamiršti buvo ir aktyviausi sirgaliai: Rimantas Maženis ir Inga iš UAB „Omnitel“, kurie visą vakarą palaikė žaidžiančius kolegas.

Renginį rėmė ir prizus įsteigė UAB „Geminga“, UAB „Kalnapilio-Tauro grupė“, UAB „Panevėžio eglė“, ERGO Insurance SE, Panevėžio kolegija ir „ALEX CLUB“ vadovas Aleksandras.

Tai savanoriškas juridinių bei fizinių asmenų, užsiimančių Lietuvos Respublikos įstatymų reglamentuojama ekonomine veikla, susivienijimas, ne pelno organizacija, įgyvendinanti verslo savivaldos principus Panevėžio ir Utenos apskrityse

Panevėžys, Lietuva
Pirmadienis - Penktadienis
(8:00 - 17:00)
Skip to content