„Gazelė 2015“ apdovanojimas – ir panevėžiečiams

get 52

get-5Sausio 29 d. vyko „Verslo žinių“ organizuojamo konkurso „Gazelė 2015“ apdovanojimų renginys. Sparčiai augančių bendrovių Lietuvoje daugėja.

Šiemetiniame, jau dvyliktajame „Gazelių“ konkurse dalyvavo 4000 smulkiojo ir vidutinio verslo bendrovių – trečdaliu daugiau nei praėjusiais metais. Panevėžio regione nugalėtoja paskelbta Panevėžio kabelių pynių bei elektromechaninių sistemų UAB „AQ Wiring Systems“, jos vadovas – 2015 m. Metų panevėžiečiu išrinktas Nerijus Olšauskas.

Šiemet konkurse dalyvavusios prekybos įmonės sudaro 37 proc., apdirbamosios gamybos – 17 proc. transporto – 12 proc., statybos įmonės – 11 proc. Bendros dalyvaujančių įmonių metinės pardavimo pajamos 2014 m. siekė 15 mlrd. Eur – t. y. 3 mlrd. Eur daugiau nei ankstesniais metais.

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo sparčiausiai augančios bendrovės konkurso „Gazelė“ finaliniame renginyje ir pasveikino konkurso laimėtojus.

Prezidentė, kreipdamasi į renginio dalyvius, pabrėžė, kad dinamiškas smulkusis ir vidutinis verslas yra valstybės ekonomikos gyvastis. Šalies vadovė itin akcentavo inovacijų diegimo svarbą.

„Mūsų mažai valstybei svarbu būti greitai, prisiderinti prie naujų besikeičiančio pasaulio situacijų. Lietuva gali didžiuotis, kad tarptautinėje erdvėje sulaukia vis geresnių įvertinimų, tampa konkurencinga. Apie mus pradeda kalbėti kaip apie inovatyvią valstybę. Inovacijos – tai iš tiesų mūsų niša. Būtent tokia naujoji Lietuva ir gali pasiekti aukštumų, nes tai – mūsų galimybės, mūsų talentai, mūsų veržlumas“, – sakė Prezidentė.

Šalies vadovė palinkėjo „Gazelėms“ tapti ne tik sparčiai augančio, inovatyvaus, bet ir etiško, socialiai atsakingo verslo simboliu – remti pažangias iniciatyvas, nukreiptas į bendruomenės ir šeimos saugumą. Socialiai saugioje visuomenėje ir verslui sąlygos bus kur kas geresnės.

Sparčiai augančių bendrovių Lietuvoje daugėja. Šiemetiniame, jau dvyliktajame „Gazelių“ konkurse dalyvavo 4 000 smulkiojo ir vidutinio verslo bendrovių – net tūkstančiu daugiau negu praėjusiais metais.

Prezidentė pagrindinį – „Lietuvos gazelės“ apdovanojimą – įteikė bendrovei „Agrosfera“.

Renginyje taip pat buvo apdovanotos sparčiausios regionų „Gazelės“ iš Alytaus, Kauno, Klaipėdos, Marijampolės, Šiaulių, Tauragės, Telšių, Utenos ir Vilniaus bendrovės, sėkmingai dirbančios krovinių ekspedijavimo, elektromechaninių sistemų, tekstilės, grindinių lentų gamybos, žuvų perdirbimo, grūdų eksporto, nekilnojamojo turto investicijų srityse.

Tai savanoriškas juridinių bei fizinių asmenų, užsiimančių Lietuvos Respublikos įstatymų reglamentuojama ekonomine veikla, susivienijimas, ne pelno organizacija, įgyvendinanti verslo savivaldos principus Panevėžio ir Utenos apskrityse

Panevėžys, Lietuva
Pirmadienis - Penktadienis
(8:00 - 17:00)
Skip to content