Už darbą padėkota ilgametei Verslo konsultacinio centro vadovei A. Žiaunienei

DSC 2644

Pokyčiai Panevėžio verslo konsultaciniame centre – iš darbo traukiasi ilgametė įstaigos vadovė Akvilė Žiaunienė, vadovavusi centrui 27 metus. Paskutinė darbo diena – šiandien, birželio 30-ąją.  

Padėkojo už darbą

Už ilgametį ir nuoširdų darbą A. Žiaunienei dėkojo įstaigos steigėjai Panevėžio miesto savivaldybė ir Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai. Panevėžio miesto mero Ryčio Račkausko padėkos raštą įteikė Savivaldybės Miesto plėtros skyriaus vedėjas Jokūbas Leipus ir to paties skyriaus vyriausioji specialistė Rita Servienė, o Panevėžio PPAR generalinis direktorius Visvaldas Matkevičius ir Tarptautinių ryšių ir projektų vadove Angelija Zokaitiene įteikė stiklo menininko Remigijaus Kriuko autorinį darbą.

290942361 588872212836333 8847509885081977840 n
Panevėžio PPAR generalinis direktorius Visvaldas Matkevičius ir Tarptautinių ryšių ir projektų vadove Angelija Zokaitiene Akvilei Žiaunienei įteikė stiklo menininko Remigijaus Kriuko autorinį darbą.

Išdirbo 27 metus

Ilgametė Panevėžio verslo konsultacinio centro vadovė A. Žiaunienė pasakojo, kad įstaigai vadovauja nuo jos įkūrimo dienos.

„Verslo konsultaciniam centrui vadovauju nuo 1995 metų. Reikia žinoti ir jausti, kada reikia pasitraukti. Kita vertus, amžius daro savo, o pagalvojus – jau užtenka, pats laikas išeiti. Juolab kad 27 metai – tai nėra mažai. Yra jaunų žmonių, protingų ir sugalvos naujų dalykų. Tik todėl išeinu ir niekam pretenzijų neturiu. Dalininkais patenkinta, o ir jie neturėjo priekaištų. Be to, ir pinigų iš jų neprašėme – užsidirbdavome patys“, – nuoširdžiai kalbėjo A. Žiaunienė ir sakė, kad įstaigai laikinai vadovaus šiuo metu konsultantu dirbantis Marius Tubis.

290821182 792121405288728 6242738907399042790 n
Panevėžio miesto mero R. Račkausko padėkos raštą įteikė Savivaldybės Miesto plėtros skyriaus vedėjas J. Leipus ir to paties skyriaus vyriausioji specialistė R. Servienė.

Dėmesys – pradedantiesiems

Pasak A. Žiaunienės, įstaiga bene pati didžiausia verslo konsultacijų įmonių Panevėžio regione.

„Pagrindinė misija – skatinti visuomenės verslumą ir užimtumą, teikti kokybiškas, rinkos poreikius atitinkančias paslaugas, siekiant sukurti konkurencingą, verslui palankią bei patrauklią aplinką Panevėžio regione. Be to, esame patikimas pagalbininkas kuriant ir vystant verslą. Ypatingą dėmesį skiriame pradedantiesiems. Juos konsultuojame, patariame įvairiais klausimais, padedame orientuotis situacijose, planuojant ateities planus. Tiesiog padedame verslo naujokams įsivažiuoti“, – teigė pašnekovė.

Tai savanoriškas juridinių bei fizinių asmenų, užsiimančių Lietuvos Respublikos įstatymų reglamentuojama ekonomine veikla, susivienijimas, ne pelno organizacija, įgyvendinanti verslo savivaldos principus Panevėžio ir Utenos apskrityse

Panevėžys, Lietuva
Pirmadienis - Penktadienis
(8:00 - 17:00)
Skip to content