Pirmasis boulingo turnyras Utenoje

Kalendorius
[mec-calendar layout="small" style="double_border"]
IMG 2091

Vasario 22 d., Utenoje, įvyko pirmasis boulingo turnyras, kurį organizavo Panevėžio PPAR Utenos filialas. Šis turnyras, skirtas kovai dėl prestižinės Rūmų taurės, subūrė boulingo entuziastus iš Utenos krašto į kavinės Abuva boulingo klubą „ABU“.

Penkios komandos pasitikrino jėgas ir talentą: UAB Duventa, UAB K.T.S. Production, UAB Gringrasas, UAB Utenos šilumos tinklai ir jungtinė komanda „Nenugalimieji“. Kiekviena iš jų su didžiuliu pasiryžimu ir noru įrodyti savo komandos pranašumą kovėsi dėl aukščiausios vietos.

Įspūdingai ir užtikrintai varžovus nugalėjo UAB Gringrasas. Šios komandos kapitonas Dalius Gudelis sugebėjo įkvėpti savo žaidėjus ir pasiekti nepriekaištingą rezultatą – 432 taškus, užtikrinančius I-ąją vietą. Antroji vieta priklausė komandai „Nenugalimieji“, kurios kapitonas Remigijus Brasas. Su 379 surinktais taškais jie užėmė garbingą antrąją vietą. Trečiąją vietą po įtemptos kovos užėmė kapitono Dovydo Laurenčiko vedami UAB K.T.S. Production, surinkę 348 taškus.

Šiame turnyre dalyvavo ne tik kovingos komandos, bet ir didelis draugiškumas bei sportinė dvasia. Boulingo entuziastai įrodė, kad šis sportas ne tik suteikia malonumą ir sukuria konkurencinę atmosferą, bet ir sujungia žmones, skatinant draugystę ir bendradarbiavimą.

Panevėžio PPAR Utenos filialo organizuotas boulingo turnyras Rūmų taurės laimėjimui tapo ne tik sportiniu renginiu, bet ir įvykiu, kuris visiems dalyviams suteikė geras emocijas bei įkvėpė dalyvauti panašaus pobūdžio renginiuose ir ateityje.

Renginio akimirkos:

Tai savanoriškas juridinių bei fizinių asmenų, užsiimančių Lietuvos Respublikos įstatymų reglamentuojama ekonomine veikla, susivienijimas, ne pelno organizacija, įgyvendinanti verslo savivaldos principus Panevėžio ir Utenos apskrityse

Panevėžys, Lietuva
Pirmadienis - Penktadienis
(8:00 - 17:00)
Skip to content