Susitikimas su Seimo švietimo ir mokslo komiteto nariais Utenos kolegijoje

Kalendorius
[mec-calendar layout="small" style="double_border"]
DSC 0123

Vasario 21 d. Utenos kolegijoje įvyko LR Seimo Švietimo ir mokslo komiteto posėdis. Į posėdį atvyko komiteto pirmininkas A. Žukauskas, Utenos vienmandatinėje apygardoje išrinktas Seimo narys E. Pupinis, kiti komiteto nariai. Posėdyje dalyvavo Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų Utenos filialo direktorius, Utenos kolegijos Tarybos pirmininko pavaduotojas Jurgis Dumbrava.

Kolegijos direktorius dr. Raimundas Čepukas  komiteto narius supažindino su Utenos kolegijos studentų ruošimo programomis, pristatė kolegijos poziciją ir argumentus, kuriais buvo pagrįstos abejonės dėl anksčiau planuoto Šiaulių, Panevėžio ir Utenos kolegijų sujungimo tikslingumo. Komiteto pirmininkas A. Žukauskas pabrėžė, kad planuoto sujungimo tikslas buvo sustiprinti kolegijų pozicijas ruošiant specialistus šalies įmonėms ir įstaigoms. „Tačiau sprendimą dėl susijungimo turi priimti pačios kolegijos“,- sakė A. Žukauskas. Panevėžio PPAR Utenos filialo direktorius pabrėžė savarankiškos Utenos kolegijos svarbą ruošiant specialistus Utenos regiono įmonėms.

Tai savanoriškas juridinių bei fizinių asmenų, užsiimančių Lietuvos Respublikos įstatymų reglamentuojama ekonomine veikla, susivienijimas, ne pelno organizacija, įgyvendinanti verslo savivaldos principus Panevėžio ir Utenos apskrityse

Panevėžys, Lietuva
Pirmadienis - Penktadienis
(8:00 - 17:00)
Skip to content