Personalo vadovų klubo nariai diskutavo apie lyderystę karyboje

315533146 1337610843679357 7278270269933314994 n

„Harju elekter“ bendrovės Mokymų akademijoje vyko Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų Personalo vadovų klubo susitikimas.

Šįkart susitikimo tema – lyderystė karyboje. Susitikime kalbėta apie karybą ir iniciatyvas, plokščiąsias organizacijas, Prūsijos-Vokietijos kariuomenės palyginimus, aukščiausią vadovybę ir nesukontroliuojamus ir  nematomus dalykus planuojant kryptį ir procesą.

Lektorius Linas Dungveckis pristatė svarbiausius lyderystės ir vadovavimo tyrimų rezultatus ir jų pritaikymą kariuomenėse bei versle, Prūsijos-Vokietijos kariuomenės organizacinės kultūros vystymosi pavyzdžius, kur griežta hierarchinė organizacija pasiekė „plokščios“ organizacinės kultūros tikslus – visų atsakomybę ir iniciatyvą, o tai leido pasiekti išskirtinį operacijų savarankiškumą ir greitį Blitzkrieg tipo operacijose, įsitraukimo elementus ir sąsajomis su organizacijos efektyvumu.

Susitikimo metu simbolinį klubo vadovės raktą ir regalijas perdavė dabartinė klubo moderatorė Agnė Kabišaitienė („Jaukurai“) naujajai klubo moderatorei Jurgitai Banelienei („Tetas“).

„Personalo vadovų klubas kitais metais švęs gyvavimo dešimtmetį, todėl lyderystės kartelė neabejotinai kyla. Tikiu, kad klubo plėtra ir veiklos kokybė tik augs“, – sako naujoji moderatorė J. Banelienė.

Susitikimo vietos šeimininkė Sonatina Būtėnienė supažindino klubo nares su bendrovės „Harju Elekter“ veiklos ypatumais bei pravedė ekskursiją po gamybos patalpas.

Tai savanoriškas juridinių bei fizinių asmenų, užsiimančių Lietuvos Respublikos įstatymų reglamentuojama ekonomine veikla, susivienijimas, ne pelno organizacija, įgyvendinanti verslo savivaldos principus Panevėžio ir Utenos apskrityse

Panevėžys, Lietuva
Pirmadienis - Penktadienis
(8:00 - 17:00)
Skip to content