Panevėžio PPAR prisidės prie Pramonei 4.0 reikalingų įgūdžių tobulinimo, įgyvendinant tarptautinį projektą

Kalendorius
[mec-calendar layout="small" style="double_border"]
industry 8100390 1280

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su partneriais iš Prancūzijos ir Turkijos pradeda įgyvendinti ERASMUS+ projektą „Pramonei 4.0 reikalingų jaunimo įgūdžių tobulinimas robotikos ir skaitmeninės išmaniosios gamybos amžiuje“.

Bendras šio projekto tikslas – prisidėti tobulinant įgūdžius, reikalingus jaunų žmonių užimtumui didinti, pereinant nuo gamybos procesų automatizavimo prie Pramonės 4.0. Projekto tikslinė grupė yra jaunimas, ketinantis pradėti verslą bei jauni darbuotojai.

Projekto metu bus sukurta Pramonei 4.0 reikalingų įgūdžių lyginamosios analizės priemonė, kuri bus išbandyta 45 asmenų iš Lietuvos, Prancūzijos ir Turkijos. Atrinkus 10 svarbiausių Pramonei 4.0 įgūdžių, bus sukurta 36 valandų trukmės mokymo programa. Jos pagrindu bus organizuojami mokymai 45-iems jaunuoliams partnerių šalyse. Projekto pabaigoje Stambule vyks baigiamasis projekto renginys, kuriame sudalyvaus 50 suinteresuotų asmenų.

Daugiau informacijos: www.industry4skills.org

Projekto informacinį lankstinuką parsisiųsti galite čia.

Projekto plakatą parsisiųsti galite čia.

Projekto renginiai:

2024-02-27 Praktinis seminaras „Įgūdžiai Pramonei 4.0” 

 

 

erasmusplus logo

Projektas „Pramonei 4.0 reikalingų jaunimo įgūdžių tobulinimas robotikos ir skaitmeninės išmaniosios gamybos amžiuje“ (Įgūdžiai Pramonei 4.0) Nr. 2023-1-FR02-KA210-YOU-00015888 įgyvendinamas pagal Erasmus+ programą. Projekto biudžetas 60000 Eurų, trukmė 24 mėn. 

Finansuojama Europos Sąjungos lėšomis. Tačiau išreiškiamas požiūris ar nuomonė yra tik autoriaus (-ių) ir nebūtinai atspindi Europos Sąjungos ar Europos švietimo ir kultūros vykdomosios įstaigos (EACEA) požiūrį ar nuomonę. Nei Europos Sąjunga, nei EACEA negali būti laikoma už juos atsakinga.

 

Tai savanoriškas juridinių bei fizinių asmenų, užsiimančių Lietuvos Respublikos įstatymų reglamentuojama ekonomine veikla, susivienijimas, ne pelno organizacija, įgyvendinanti verslo savivaldos principus Panevėžio ir Utenos apskrityse

Panevėžys, Lietuva
Pirmadienis - Penktadienis
(8:00 - 17:00)
Skip to content