Aukštos kvalifikacijos specialistų atranka Užimtumo tarnyboje: privalumai darbdaviams ir tendencijos Panevėžio apskrityje

Kalendorius
[mec-calendar layout="small" style="double_border"]
index finger pressing virtual photo 1134 603

Šiandien nuotoliniame renginyje, Užimtumo tarnybos atstovės Paslaugų organizavimo departamento direktorė Brigita Elona Blavaščiūnienė ir Paslaugų organizavimo departamento Aukštos kvalifikacijos atrankų skyriaus vedėja Daiva Kniežienė papasakojo, kaip Užimtumo tarnyboje vykdoma aukštos kvalifikacijos specialistų atranka, kokia nauda darbdaviui ir kokia specialistų pasiūla Panevėžio apskrityje.

Užimtumo tarnyba Lietuvoje atlieka svarbų vaidmenį ne tik bedarbių integracijoje į darbo rinką, bet ir aukštos kvalifikacijos specialistų atrankoje. Ši tarnyba teikia profesionalias paslaugas, padedančias darbdaviams rasti tinkamus darbuotojus bei specialistams – jų gebėjimus ir patirtį atitinkančius darbo pasiūlymus.

Panevėžio apskrityje didėja aukštos kvalifikacijos specialistų poreikis IT, inžinerijos ir sveikatos priežiūros srityse. Užimtumo tarnyba reaguoja į šias tendencijas, siūlydama specializuotus mokymus ir skatinant darbdavius įdarbinti kvalifikuotus darbuotojus. Tai prisideda prie regiono ekonomikos augimo ir darbo rinkos vystymosi.

Tai savanoriškas juridinių bei fizinių asmenų, užsiimančių Lietuvos Respublikos įstatymų reglamentuojama ekonomine veikla, susivienijimas, ne pelno organizacija, įgyvendinanti verslo savivaldos principus Panevėžio ir Utenos apskrityse

Panevėžys, Lietuva
Pirmadienis - Penktadienis
(8:00 - 17:00)
Skip to content