Vyko tarptautinio projekto 3LoE mokymai

Screenshot 2022 01 12 100406

Panevėžio Pprekybos, pramonės ir amatų rūmai yra vienas iš tarptautinio projekto „Trijų pakopų profesinio meistriškumo centrai: kvalifikacijos, verslumas ir inovacijos Žaliosios ekonomikos kontekste (3LoE)“ partnerių.

Projekto metu 7-iose projekto partnerių šalyse bus sukurti Profesinio meistriškumo centrai, savo bendra veikla apjungsiantys profesinio mokymo įstaigas, aukštojo mokslo įstaigas bei prekybos ir pramonės rūmus. Lietuvoje tokį centrą kuria Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai, Panevėžio kolegija bei profesinio mokymo centras „Žirmūnai“.

Sausio 12-14 dienomis vyko nuotoliniai mokymai apie tokių Profesinio meistriškumo centrų valdymą ir jų veiklą: kaip pasirinkti tinkamą komandą, partnerius ir efektyviai siekti bendrų tikslų bei vykdyti tikslingą sklaidą apie centro veiklą. Mokymus organizavo Austrijos partneriai – IAGF taikomųjų tyrimų institutas.

Tai savanoriškas juridinių bei fizinių asmenų, užsiimančių Lietuvos Respublikos įstatymų reglamentuojama ekonomine veikla, susivienijimas, ne pelno organizacija, įgyvendinanti verslo savivaldos principus Panevėžio ir Utenos apskrityse

Panevėžys, Lietuva
Pirmadienis - Penktadienis
(8:00 - 17:00)
Skip to content