Verslo kontaktų birža

Europos įmonių tinklas (angl. Enterprise Europe Network) yra didžiausias Europoje, vieno langelio principu veikiantis, verslo paramos tinklas, kuris vienija beveik 600 organizacijų daugiau nei 60 šalių. Į tinklą susijungusios organizacijos teikia paslaugas įmonėms pasitelkdamos duomenų bazes bei daugelio metų tarpusavio bendradarbiavimo patirtį. Tinkle veikiančios organizacijos teikia viešąsias paslaugas, kurių tikslas – padėti įmonėms (ypatingai mažoms ir vidutinėms) plėtoti verslą ir atverti tarptautines rinkas. Taip pat informuoti apie Europos Komisijos programas, iniciatyvas, reglamentus.

Europos įmonių tinklo buvo įsteigtas 2008 m. Europos Komisijos iniciatyva pagal sąjunginę bendrąją Konkurencingumo ir inovacijų plėtros programą (Competitiveness and Innovation Framework Programme (CIP)). 2015 metais prasidėjo naujasis ciklas, o projekto veikla finansuojama iš 2014-2020 ES finansavimo programų COSME ir HORIZON 2020 lėšų. Lietuvoje Enterprise Europe Network atstovauja Vilniaus, Kauno, Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai bei VšĮ Lietuvos inovacijų centras.

Verslo bendradarbiavimo pasiūlymai

Norintiems rasti partnerius užsienyje siūlome naudotis vieša Enterprise Europe Network bendradarbiavimo partnerių paieškos duomenų baze, kurioje skelbiami verslo, technologijų bei mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros bendradarbiavimo pasiūlymai, taip pat Enterprise Europe Network organizuojami renginiai, veikia paieška ir galima prenumeruoti jus dominančios srities pasiūlymus ar informaciją apie renginius.

Verslo bendradarbiavimo duomenų bazė – tai nemokama priemonė, suteikianti galimybę rasti verslo partnerių daugiau nei 60 šalių. Bazėje skelbiama apie 20 000 nuolat atnaujinamų pasiūlymų, kuriuos galima filtruoti įvairiais pjūviais (pagal raktinį žodį, šalis, datą). Šioje bazėje galite paskelbti ir savo įmonės pasiūlymus.

Išsamesnė informacija apie:

Europos įmonių tinklą

Paslaugas

Tai savanoriškas juridinių bei fizinių asmenų, užsiimančių Lietuvos Respublikos įstatymų reglamentuojama ekonomine veikla, susivienijimas, ne pelno organizacija, įgyvendinanti verslo savivaldos principus Panevėžio ir Utenos apskrityse

Panevėžys, Lietuva
Pirmadienis - Penktadienis
(8:00 - 17:00)
Skip to content