Respublikinei Panevėžio ligoninei – išskirtinis Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos apdovanojimas

Kalendorius
[mec-calendar layout="small" style="double_border"]
279205724 1030001240974742 4207591087311225639 n

Šventinio renginio, vykusio J. Miltinio dramos teatre ir skirto Medicinos darbuotojų dienai metu, Respublikinės Panevėžio ligoninės kolektyvui buvo įteiktas garbingas apdovanojimas, kurį įsteigė Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija. Tai – įspūdingas Padėkos ženklas, skirtas skatinti juridinius ir fizinius asmenis, pripažįstant ir įvertinant jų ilgametį, nepriekaištingą darbą ir pasiekimus, bendradarbiavimą su Prekybos, pramonės ir amatų rūmų bendruomene.

Respublikinei Panevėžio ligoninei šis garbingas apdovanojimas įteiktas už pasiaukojamą darbą ir puikų pandeminės situacijos suvaldymą bei už Europos Sąjungos investicijų pritraukimą į Panevėžio regioną. Apdovanojimą ligoninės direktoriui Arvydui Skorupskui įteikė Prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Gailiūnas.

„Vienas aukščiausių Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų apdovanojimų – Padėkos ženklas, Respublikinei Panevėžio ligoninei skirtas dėl ypatingai sunkiu laikotarpiu, pandemijos laikotarpiu, sugebėjimo sutelkti visas įmanomas pajėgas ir dirbti drauge. Pandemijos laikotarpiu Respublikinės Panevėžio ligoninės vadovai, kolektyvas tikrai įrodė, kad, dirbant drauge, galima padaryti labai daug. Per įtin sudėtingą laikotarpį sugebėjome nepalūžti. Džiaugiuosi ir Panevėžio rajono verslu, kuris be jokių įkalbinėjimų, supratęs situacijos rimtumą, kibo į pagalbą, į bendrus darbus su Panevėžio ligonine. Tikiu, kad Padėkos ženklas yra skiriamas kiekvienam ligoninės darbuotojui“, – teigė Panevėžio PPAR prezidentas S. Gailiūnas.

„Mūsų ligoninės kolektyvas labai džiaugiasi išskirtiniu verslo bendruomenės įvertinimu, nes tokį turime vieninteliai iš visų sveikatos priežiūros įstaigų. Panevėžio krašto verslas labai padėjo mums, kai truko apsaugos ir kitų būtinųjų priemonių pandemijai suvaldyti. Būtent tuo sunkiausiu metu ir sulaukėme didžiulės pagalbos bei palaikymo iš verslo. Džiaugiamės, kad Respublikinės Panevėžio ligoninės veikla buvo pastebėta, kad per paskutinius keletą metų į Panevėžio kraštą pavyko pritraukti nemažas ES investicines lėšas. Tikimės, kad abipusis bendradarbiavimas su Panevėžio krašto verslininkais išliks, kad ir ateityje sugebėsime pritraukti naujų investicijų, kurios bus naudingos Panevėžio krašto pacientams ir, kartu, verslininkams, nes sudarys galimybes sukurti naujas darbo vietas bei gerinti šio krašto ekonominę situaciją“, – sakė Respublikinės Panevėžio ligoninės direktorius A. Skorupskas.

Tai savanoriškas juridinių bei fizinių asmenų, užsiimančių Lietuvos Respublikos įstatymų reglamentuojama ekonomine veikla, susivienijimas, ne pelno organizacija, įgyvendinanti verslo savivaldos principus Panevėžio ir Utenos apskrityse

Panevėžys, Lietuva
Pirmadienis - Penktadienis
(8:00 - 17:00)
Skip to content