Projekto WWW&CE baigiamasis partnerių susitikimas ir konferencija Vienoje

Kalendorius
[mec-calendar layout="small" style="double_border"]
IMG 20220518 130459945

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su kitais 11 partnerių, vykdantys projektą „Vandens, nuotekų, atliekų vadyba ir technologijos bei žiedinė ekonomika“ (WWW&CE) 2022 metų gegužės 17-19 dinomis dalyvavo baigiamajame partnerių susitikime ir konferencijoje Vienoje.

Renginio metu aptarti projekto rezultatai bei darbai ir veiklos, kurie dar turi būti padaryti iki projekto pabaigos 2022 metų birželio 30 d. Panevėžio PPAR pateikė informaciją apie sėkmingai ištestuotas  4 naujas mokymo programas, skirtas studentų bei specialistų įgūdžiams lavinti.

Dvi programos skirtos studentams ir dvi įmonių savininkams, vadovams bei specialistams. Testavimo rezultatai laiku buvo pateikti partneriui Satakunta universitetui, kuris vertino testavimo rezultatus ir mokymo programų tinkamumą taikyti mokymo procesuose.

Ištestavus mokymo programas bus parengtos jų taikymo rekomendacijos 13 šalių universitetų, kolegijų studijų programoms papildyti bei specialistų įgūdžiams lavinti.

Tai savanoriškas juridinių bei fizinių asmenų, užsiimančių Lietuvos Respublikos įstatymų reglamentuojama ekonomine veikla, susivienijimas, ne pelno organizacija, įgyvendinanti verslo savivaldos principus Panevėžio ir Utenos apskrityse

Panevėžys, Lietuva
Pirmadienis - Penktadienis
(8:00 - 17:00)
Skip to content