Pristatyta nauja suaugusiųjų mokymosi platforma „KURSUOK.LT”

Kalendorius
[mec-calendar layout="small" style="double_border"]
your paragraph text 3

UAB SDG Mokymo departamento direktorius Linas Katilius pristatė kursuok.lt platformą, kuri suteikia galimybę tobulėti siekiantiems asmenims, rasti pačius naudingiausius bei įdomiausius mokymus ir sėkmingai augti karjeros srityje.

Tai pirma tokia vieno langelio principu veikianti suaugusiųjų švietimo platforma Lietuvoje, kurioje galima rinktis norimus mokymus ir gauti valstybės finansavimą iki 500 eurų. Mokymosi krepšeliu galės pasinaudoti 18–65 metų amžiaus dirbantys asmenys, jau įgiję kvalifikaciją ar aukštąjį išsilavinimą.

Valstybės lėšomis bus finansuojamos programos, skirtos tobulinti suaugusiųjų skaitmenines, raštingumo, daugiakalbystės, matematines ir gamtos mokslų, technologijų bei inžinerijos kompetencijas, asmenines, socialines ir mokymosi mokytis kompetencijas, pilietiškumo, verslumo, kultūrinio sąmoningumo ir raiškos kompetencijas. Užbaigusieji mokymus gaus tai patvirtinančius skaitmeninius pažymėjimus.

Renginio prezentaciją parsisiųsti galite čia.

Tai savanoriškas juridinių bei fizinių asmenų, užsiimančių Lietuvos Respublikos įstatymų reglamentuojama ekonomine veikla, susivienijimas, ne pelno organizacija, įgyvendinanti verslo savivaldos principus Panevėžio ir Utenos apskrityse

Panevėžys, Lietuva
Pirmadienis - Penktadienis
(8:00 - 17:00)
Skip to content