Prie naujojo Velžio STEAM centro kūrimo prisidės ir Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai

Gera žinia Panevėžio rajono moksleiviams – siekiant gerinti jų egzaminų ir mokymosi rezultatus, dėl „Tūkstantmečio mokyklų“ programos 2024–2025 m. Velžyje ketinama atidaryti naują 700 kv. m. universalaus dizaino pastatą, panašų į Panevėžio STEAM centrą.

Panevėžio rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Algirdas Kęstutis Rimkus atskleidė, kad šiam projektui įgyvendinti reikėtų apie 1,5 mln. eurų.

„Nusprendėme koncentruotis į vieną vietą, vietoje to, kad pinigus leistume į kelias skirtingas puses, todėl ketinama įkurti centrą, kuriame vyktų įvairių dalykų pamokos, eksperimentai, laboratoriniai darbai ir t. t. Vyktų ir menų, ir technologijų, ir gamtos, ir tiksliųjų, ir kt. pamokų dalykai. Kaip tiksliai šį centrą vadinsime, dar nežinome. Ketiname organizuoti moksleivių apklausą dėl pavadinimo kūrimo“, – sakė jis.

„Įrengtos erdvės bus integruotos pamokoms, todėl pagal idėją centras bus skirtas tik rajono mokiniams, o pamokos ten vyktų periodiškai, kartą per savaitę. Šiuo metu visos idėjos dar tik generuojamos, tačiau tikimės, kad viskas pavyks sklandžiai“, – paaiškino skyriaus vedėjas.

Prie naujojo Velžio centro kūrimo prisidės ir Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai.

„Rūmai jau tapo šio centro dalininkais, žinodami, kad čia bus ruošiamas jaunimas, kuris ateityje bus reikalingas verslui mūsų regione“, – sakė Panevėžio PPAR direktorius Visvaldas Matkevičius.

Tai savanoriškas juridinių bei fizinių asmenų, užsiimančių Lietuvos Respublikos įstatymų reglamentuojama ekonomine veikla, susivienijimas, ne pelno organizacija, įgyvendinanti verslo savivaldos principus Panevėžio ir Utenos apskrityse

Panevėžys, Lietuva
Pirmadienis - Penktadienis
(8:00 - 17:00)
Skip to content