Penktadienio verslo kavoje – kaip įdarbinti dirbtinį intelektą norint užsidirbti

Kalendorius
[mec-calendar layout="small" style="double_border"]
6500a0fa58c85

Dirbtinis intelektas (DI) šiandien suteikia naujas galimybes. Kaip jį įdarbinti ir užsidirbti? Tai yra klausimas, kuris domina vis daugiau žmonių, nes technologinės pažangos greitis sparčiai auga. Įdarbinant dirbtinį intelektą, galima išnaudoti jo galimybes įvairiose srityse, nuo prekybos ir klientų aptarnavimo iki medicinos ir finansų.

Martynas Zaloga, „Deal with Tech“ įkūrėjas, pasidalino patarimais apie darbą „Amazon“, knygų rašymą ir „Youtube“ platformą. Sužinojome, ką reiškia „užsidirbti miegant, DI pagalba“ ir, kaip treniruoti savo DI, norint gauti tai, ko niekas kitas neturi.

„Dirbtinis intelektas yra dar vienas darbuotojas jūsų įmonėje, kuris turi būti įdarbintas ir naudojamas kasdien“, – sako Martynas.

„Deal with Tech“ įmonė teikia konsultacijas IT srityje, koncentruodamiesi į verslo ir IT tarpusavio bendravimo optimizavimą, padeda verslui pasiekti didesnį produktyvumą, sumažinti riziką ir maksimalizuoti investicijų grąžą.

Kontaktai: tel. +370 605 78845, martynas.zaloga@gmail.com
https://dealwith.tech

Tai savanoriškas juridinių bei fizinių asmenų, užsiimančių Lietuvos Respublikos įstatymų reglamentuojama ekonomine veikla, susivienijimas, ne pelno organizacija, įgyvendinanti verslo savivaldos principus Panevėžio ir Utenos apskrityse

Panevėžys, Lietuva
Pirmadienis - Penktadienis
(8:00 - 17:00)
Skip to content