Penktadienio verslo kavoje – apie personalo dokumentų administravimą

Kalendorius
[mec-calendar layout="small" style="double_border"]
2149396633

Balandžio 12 d. nuotolinėje Penktadienio verslo kavoje Eglė Makselytė, VšĮ „Personalo praktikų paslaugos“ vadovė kalbėjo apie personalo dokumentų organizavimą įmonėje, kaip atsisakyti perteklinių funkcijų, supaprastinti personalo procesus ir administravimą, tačiau nepraleisti ypač svarbių lokalių dokumentų.

Nesvarbu ar verslas smulkus, ar tai didelė įmonė, bet kuriai komercinei organizacijai yra svarbu, kad su personalu susiję dokumentai būtų tvarkomi profesionaliai ir atsakingai. Kai kada reikia atsižvelgti ir į periodiškumą, tarptautinius teisės aktus (pvz., BDAR), o kitais atvejais ir į vidinę įmonės politiką. Netvarkingai vedami personalo dokumentai gali privesti ir prie administracinės atsakomybės arba net pakišti koją verslui, prilėtindami ar sustabdydami tam tikrus procesus įmonės viduje ar dirbant su išorės klientais.

Renginio prezentaciją parsisiųsti galite čia.

Tai savanoriškas juridinių bei fizinių asmenų, užsiimančių Lietuvos Respublikos įstatymų reglamentuojama ekonomine veikla, susivienijimas, ne pelno organizacija, įgyvendinanti verslo savivaldos principus Panevėžio ir Utenos apskrityse

Panevėžys, Lietuva
Pirmadienis - Penktadienis
(8:00 - 17:00)
Skip to content