Penktadienio verslo kavoje – apie naujai atrastas lankytinas vietas bei gastronominius malonumus

Kalendorius
[mec-calendar layout="small" style="double_border"]
Ekrano nuotrauka 2024 05 31 113915

Lietuva, su savo įspūdingais gamtos peizažais, turtinga istorija ir įvairiapusiška kultūra, kiekvienais metais traukia turistus. Atsirado daug naujų lankytinų vietų, restoranų ir patirčių.

Šiandien Penktadienio verslo kavoje tema – „Kas naujo Lietuvos turizmo sezone 2024 metais?“. Gidė Daiva Tankūnaitė pristatė lankytinus objektus ir gastronominius malonumus. Papasakojo apie japonės keramikės Noe Kuremoto skulptūrų parodą Kriaunų muziejuje, apie Pamario ir pajūrio švyturių kelią.

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai diskutavo apie Šarūno Saukos ir Nomedos Saukienės galeriją „Esu katastrofinis pesimistas“ bei Antano Samuolio retrospektyvas ir inspiracijas Nacionaliniame M.K. Čiurlionio muziejuje. D. Tankūnaitė siūlo išbandyti ypatingas degustacines vakarienes restorane „Red Brick“ ir Užvenčio vandens malūne.

„Geriausios istorijos yra tos, kurias patiriame patys. Patirk vasarą, kuria norisi dalintis“, – sako gidė.

Pasirūpinkite savo kelionės planais iš anksto, kad galėtumėte mėgautis visais Lietuvos turizmo sezono privalumais!

Susisiekite su kelionių organizatore ir gide Daiva Tankūnaite el. paštu daivatankunaite@gmail.com ar tel. +370 611 51048.

Prezentaciją rasite čia.

Tai savanoriškas juridinių bei fizinių asmenų, užsiimančių Lietuvos Respublikos įstatymų reglamentuojama ekonomine veikla, susivienijimas, ne pelno organizacija, įgyvendinanti verslo savivaldos principus Panevėžio ir Utenos apskrityse

Panevėžys, Lietuva
Pirmadienis - Penktadienis
(8:00 - 17:00)
Skip to content