Panevėžyje atidarytas Panevėžio regioninis karjeros centras „Karjeras“

Kalendorius
[mec-calendar layout="small" style="double_border"]
ZVL03899

Panevėžyje atidarytas Panevėžio regioninis karjeros centras „Karjeras“. Šiuose centruose paslaugos teikiamos visų amžiaus grupių žmonėms, taip pat – ir Užimtumo tarnyboje neregistruotiems klientams.

Tai vieta, kur darniai apjungiamos savivaldos, mokyklų, Jaunimo reikalų agentūros ir verslo jėgos, kad žmonės gautų kuo efektyvesnes, plataus profilio profesinio orientavimo paslaugas. Svarbiausias tokių centrų tikslas – padėti pasirinkti profesiją, kuri būtų paklausi, atlieptų pagrindines šalies raidos kryptis, skatintų skaitmenizacijos, žaliosios ir žiedinės ekonomikos vystymąsi bei skatintų rinktis inžinerinės srities specialybes.

Planuojama, kad Užimtumo tarnyba šiemet iš viso atvers 14 tokių regioninių karjeros centrų. Pirmieji jau buvo atidaryti Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Tauragėje, Šiauliuose.

Centro atidaryme dalyvavo ir dalyvius pasveikino Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Gailiūnas. Prezidentas linkėjo centrui „Karjeras“ sėkmingo bendradarbiavimo su verslo įmonėmis.

Renginio akimirkos:

Tai savanoriškas juridinių bei fizinių asmenų, užsiimančių Lietuvos Respublikos įstatymų reglamentuojama ekonomine veikla, susivienijimas, ne pelno organizacija, įgyvendinanti verslo savivaldos principus Panevėžio ir Utenos apskrityse

Panevėžys, Lietuva
Pirmadienis - Penktadienis
(8:00 - 17:00)
Skip to content