Panevėžio viešbutis Romantic – tarp ES turizmo lyderių Europoje

Kalendorius
[mec-calendar layout="small" style="double_border"]
Romantic viesbutis2293

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų narys ROMANTIC viešbutis dalyvavo Europos komisijos organizuotame Europos Turizmo dienos renginyje Briuselyje. Jo metu turėjo garbę ir atsakomybę atstovauti Lietuvą ir būti pavyzdžiu, kaip sėkmingai žaliąjį kursą įgyvendinęs verslas.

Renginio metu ROMANTIC viešbučio atstovė Eglė Bausytė-Šmitienė skaitė pranešimą apie tvarumo strategijos įgyvendinimą apgyvendinimo versle, iššūkius, proceso etapus ir sėkmes. Pranešimo metu akcentuotas šio krašto išskirtinumas, suteikęs galimybę paslaugų sferoje klientams pasiūlyti unikalias ir ekologiškas paslaugas, kaip pieno, alaus vonia, gintaro maišelių masažas ir kt. Lietuvos vardas tądien skambėjo šalia Europos turizmo grandų: Italijos, Laplandijos, Kirpo, Maltos ir kitų. Europos Turizmo dienoje viešėjo Europos Sąjungos valstybių Turizmo sektoriaus lyderiai, kurių įžvalgomis ir rengiamomis šio sektoriaus strategijomis vadovaujasi ne tik Europa.

Tai savanoriškas juridinių bei fizinių asmenų, užsiimančių Lietuvos Respublikos įstatymų reglamentuojama ekonomine veikla, susivienijimas, ne pelno organizacija, įgyvendinanti verslo savivaldos principus Panevėžio ir Utenos apskrityse

Panevėžys, Lietuva
Pirmadienis - Penktadienis
(8:00 - 17:00)
Skip to content