Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariams – pažintis su BDAR reikalavimais

T data protection day019 10

Šiandien AVOCAD advokatų profesinės bendrijos advokatas Egidijus Langys nuotolinio renginio metu Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariams papasakojo apie „Omnibus“ direktyvą ir BDAR reikalavimus.

„Omnibus“ direktyvos tikslas – suvienodinti vartotojų teisių apsaugos reguliavimą. E-komercijos verslas turėtų susirūpinti bei įgyvendinti naujuosius reikalavimus, nes kitaip gresia rimtos finansinės sankcijos už direktyvoje įtvirtintų reikalavimų pažeidimus.

Nagrinėjant BDAR reikalavimus buvo aptarta ar visais atvejais reikia asmens sutikimo dėl duomenų; ką reikia žinoti ir ką daryti jei pavogti duomenys; ką reikia žinoti apie slapukus; vaizdo stebėjimas – kada galima, kada ne ir dar daug kitų aktualių klausimų, susijusių su asmens duomenų apsauga.

Rūmų narius kviečiame konsultuotis visais, ne tik su asmens duomenų apsauga susijusiais klausimais: advokatas Egidijus Langys, mob: +370 659 65989, el. paštas egidijus.langys@avocad.lt.

Daugiau informacijos čia ir čia.

Tai savanoriškas juridinių bei fizinių asmenų, užsiimančių Lietuvos Respublikos įstatymų reglamentuojama ekonomine veikla, susivienijimas, ne pelno organizacija, įgyvendinanti verslo savivaldos principus Panevėžio ir Utenos apskrityse

Panevėžys, Lietuva
Pirmadienis - Penktadienis
(8:00 - 17:00)
Skip to content