Panevėžio PPAR Utenos filiale aptartos Utenos muitinės posto tolimesnio darbo perspektyvos

Kalendorius
[mec-calendar layout="small" style="double_border"]
Utenos muitine

Birželio 6 dieną Panevėžio PPAR Utenos filiale įvyko pasitarimas dėl muitinės posto Utenoje tolimesnės veiklos.

Pasitarime dalyvavo LR finansų viceministrė Rūta Bilkštytė, Lietuvos muitinės direktoriaus pavaduotoja Dovilė Kraulaidienė, Utenos savivaldybės meras Marijus Kaukėnas, taip pat kitų Utenos apskrities savivaldybių merų pavaduotojai, verslo įmonių vadovai.

Tai buvo jau trečias susitikimas dėl tolimesnės Utenos muitinės posto veiklos. Lietuvos muitinės atstovai ankstesniuose susitikimuose informavo apie planus sustabdyti Utenos posto veiklą. Veiklos sustabdymas buvo grindžiamas dėl pastaruoju metu sumažėjusio muitinės operacijų skaičiaus, taikant sankcijas Rusijai bei Baltarusijai, ir blogos pastatų būklės, kuriuose dirba muitinės darbuotojai.

Muitinės atstovai pasiūlė muitinės procedūras atlikti pačioms įmonėms naudojantis elektroninėmis muitinės paslaugomis.

Verslo įmonių ir savivaldybių atstovai nepritarė tokiems pakeitimams ir pasisiūlė prisidėti surandant ir pritaikant tam tinkamas patalpas Utenos mieste.

Priimtas sprendimas ieškoti muitinės darbui tinkamų patalpų.

Tai savanoriškas juridinių bei fizinių asmenų, užsiimančių Lietuvos Respublikos įstatymų reglamentuojama ekonomine veikla, susivienijimas, ne pelno organizacija, įgyvendinanti verslo savivaldos principus Panevėžio ir Utenos apskrityse

Panevėžys, Lietuva
Pirmadienis - Penktadienis
(8:00 - 17:00)
Skip to content