Užverti

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmuose vyko nuotolinis renginys tema „Ar tikrai elektromobiliai – ateities automobiliai?“

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmuose šiandien vyko nuotolinis renginys tema „Ar tikrai elektromobiliai – ateities automobiliai?“

Aplinkosaugos politikos ekspertė, Žaliosios politikos instituto vadovė Ieva Budraitė savo pranešimo „Transporto sektorius ir taršos iššūkiai: kur esame ir kur norėtume būti?“ metu kalbėjo apie Europos žaliąjį kursą, transporto sektoriaus taršą bei jos kainą, taip pat pristatė Lietuvos transporto sektoriaus strateginius tikslus iki 2030 metų, akcentuojant elektromobilumo plėtros priemones.

Elektromobiliams skirtos informacinės platformos OEV.LT įkūrėjas Tadas Ratkevičius išsamiai ir praktiškai pristatė temą „Pirkti elektromobilį nereikia laukti! Kur dėti kablelį?“ Kokios pagrindinės baimės stabdo nuo elektromobilio įsigijimo ir ar tos baimės pagrįstos? Kada tikrai verta pirkti elektromobilį? Kaip skiriasi elektromobilių gamintojų pateikiami techniniai duomenys ir reali elektromobilių vairuotojų patirtis? Pateikta daug praktiškos ir naudingos informacijos, kuri padės renkantis naują transporto priemonę.

Renginys organizuotas vykdant projektą „Trijų pakopų profesinio meistriškumo centrai: kvalifikacijos, verslumas ir inovacijos Žaliosios ekonomikos kontekste (3LoE)“.

Related Posts

Keisti šrifto dydė