Šįmet 25-ąjį gimtadienį švenčiantys Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai Generalinės asamblėjos metu ne tik aptarė metų rezultatus. Tradiciniame geriausių rezultatų pasiekusių įmonių bei verslo atstovų apdovanojimų vakare paskelbti metų geriausieji įvairiose srityse, rašo laikraštis „Sekundė.

Garbingas apdovanojimas už nuopelnus Lietuvos ūkio gerovei – bronzinė „Darbo žvaigždė“ – įteikta „ON Media“ įmonės, leidžiančios dienraštį „Sekundė“ ir savaitraštį „Panevėžio balsas“ generalinei direktorei Ritai Osteikienei. Bronzos „Darbo žvaigždes“ gavo ir „Naftėno“ generalinis direktorius Dainius Janėnas, UAB „IOCO Packaging“ generalinis direktorius Gvidas Drobužas, SEB banko Panevėžio finansinių paslaugų centro direktorius Redas Valaitis, „Vytrolma“ įkūrėjas ir vadovas Rolandas Mackus.

Už nuopelnus sidabro „Darbo žvaigždė“ įteikta „Panevėžio bičiulio“ įmonės vadovui Nerijui Gvazdauskui. Kita žvaigždė 2017 metais Vyriausybėje bus įteikta „AQ Wiring Systems“ vadovui Nerijui Olšauskui. Įteikti ir Rūmų narių darbuotojams, nusipelniusiems verslo ir profesijos lyderiams skirti „Darbo žvaigždės medaliai“.

Mažasis eksporto prizas atiteko „Panevėžio Auridai“ ir Utenos krašto UAB „Drūtas“. Didysis eksporto prizas kitais metais Vyriausybėje bus įteiktas UAB „Adax“.

Geriausiomis Aukštaitijos gamybos įmonėmis šiemet tapo „Schmitz Cargobull Baltic“ ir „Umaras“, o mažų ir vidutinių įmonių grupėje – Radviliškių kaimo kepykla. Įvertintos ir paslaugų įmonės, inovatyviausia Panevėžio įmonė. Išdalinta ir daugiau apdovanojimų.

Per ketvirtį amžiaus veiklos Rūmai turi kuo pasigirti. Rūmų prezidentas Sigitas Gailiūnas priminė, kad 1991 metų spalį Vyriausybei priėmus nutarimą dėl tokios verslą atstovaujančios organizacijos kūrimo, gruodžio 17 dieną įsteigti Panevėžio PPAR. Steigėjais tapo 22 bendrovės ir verslo asociacijos.

„Šiandien drąsiai galime teigti, jog Panevėžio rūmai yra įtakingiausia ir stipriausia verslo asocijuota organizacija Aukštaitijoje“, – sako S. Gailiūnas.

Narių skaičius nuo 22 išaugo iki beveik trijų šimtų, sėkmingai dirba filialas Utenoje, atstovybės Rokiškyje ir Pasvalyje. Kasmet organizuojamos tarptautinės parodos „EXPO Aukštaitija“, jau penktą kartą vyks Kalėdinė mugė. Per tą laiką suorganizuota daugiau kaip šimtas verslo misijų. Vien tik šiemet vykta į Omaną, Jungtinius Arabų Emyratus, Izraelį, JAV, Kanadą.

Daugiau Generalinės asamblėjos nuotraukų rasite GALERIJOJE.