Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai Metinės asamblėjos ir šventinių apdovanojimų renginyje aptarė besibaigiančių metų rezultatus bei paskelbė geriausias 2018 metų įmonės ir verslo atstovus.

Paslaugų komplekse „Šermutas“ gausiai susirinkusius verslo ir valdžios atstovus pasveikinęs Panevėžio PPAR prezidentas Sigitas Gailiūnas pasidžiaugė 2018 metų pasiekimais, laimėjimais ir stiprėjančiu regiono verslu.

„Visada gera matyti, kaip auga ir stiprėja verslas. Malonu, kad Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai auga ir stiprėja kartu su verslu. Džiaugiuosi, kad prie Rūmų prisijungia vis daugiau narių. Savo būryje šiandien matome ir tuos, kurie nariais tapo prieš 25 metus, ir tuos, kurie įstojo visai neseniai. Noriu padėkoti už nuostabius dar vienus metus, už šiais metais suteiktas gražias akimirkas. Sveikinu visus 2018-ųjų metų geriausiuosius“, – sakė S. Gailiūnas.

Sveikinimo žodžius susirinkusiesiems taip pat sakė ūkio ministras V. Sinkevičius, Panevėžio miesto, Utenos ir Rokiškio rajonų merai, Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos vadovai, valstybinės darbo inspekcijos, valstybinės mokesčių inspekcijos, „Sodros“ vadovai.

Generalinėje asamblėjoje kasmet apdovanojami geriausių veiklos rezultatų pasiekusieji Panevėžio PPAR nariai.

Rūmų Taryba šiemet geriausiomis paskelbė šešias įmones. Skulptoriaus Vytauto Tallat-Kelpšos autoriniu darbu „Verslo skrydis“ ir diplomais apdovanotos geriausios Aukštaitijos regione gamybos ir paslaugų įmonės. Didžiųjų gamybos įmonių grupėje įvertintos bendrovės „Tyla“ ir „Hoda“. Mažųjų įmonių – bendrovė „Bioenergy LT“.

Garbingu „Lietuvos eksporto prizu 2018“ už reikšmingą eksportą bei rinkų plėtrą apdovanota bendrovė „Umaras“. Mažasis eksporto prizas atiteko bendrovėms „Baltgina“, „Avaterma“ ir „Tyla“.

Panevėžio miesto meras įteikė Metų inovacijų prizą. Inovatyviausia Panevėžio įmone išrinkta bendrovė „Prorentus“.

Geriausiomis 208 m. Aukštaitijos paslaugų įmonėmis pripažintos „Panevėžio statybos trestas“, „Utenos prekyba“ ir „Via Unica“.

Rūmų ambasadore pripažinta pokylių namų „Vasaris“ vadovė Miglė Gruzdenė.

Už nuopelnus Lietuvos ūkio gerovei – bronzinė „Darbo žvaigždė“ – įteikta „Luminor“ banko Panevėžio verslo klientų grupės vadovui Mariui Lukianui ir AB „Pieno žvaigždės“ Pasvalio sūrinės pardavimų vadovui Robertui Januškai.

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos Padėkos ženklu“ apdovanoti bendrovės „Panevėžio keliai“ generalinis direktorius Virmantas Puidokas, „Vekada“ direktorius Jonas Žilvytis ir „Utenos vandenų“ direktorius Adolfas Juršys.

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos įsteigtas apdovanojimas – „Darbo žvaigždės medalis“, kuriuo apdovanojami Rūmų narių darbuotojai, nusipelnę verslo ir profesijos lyderiai, įteiktas A. Sabalio įmonės autoelektrikui Mindaugui Rimaičiui.

„Darbo žvaigždės medaliu“ taip pat apdovanotas „Rokiškio mašinų gamyklos“ inžinierius-konstruktorius Rimantas Stanevičius, taip pat bendrovės „Rokiškio mašinų gamykla“ inžinierius-technologas Algis Mikeliūnas, Artūras Štelmokas, „Schmitz Cargobull Baltic“ technikos vadovas, Romualdas Kručas, „Schmitz Cargobull Baltic“ plokščių liejimo cecho meistras, Antanas Teodoras Vilėniškis, AB „Panevėžio statybos trestas“ projektų vadovas, Giedrius Urbonas, UAB „Skydmedis“ direktorius, Romualdas Urbonas, bendrovės „Umaras“ ekstruzijos gamybos direktorius, Vidūnas Tutkus, bendrovės „Umaras“ spaudos gamybos direktorius.

Generalinėje asamblėjoje Panevėžio PPAR prezidentas S. Gailiūnas pasidžiaugė, kad Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai yra įtakingiausia ir stipriausia asocijuota verslo organizacija Aukštaitijoje.

Panevėžio PPAR vienija beveik tris šimtus narių. Sėkmingai dirba Panevėžio PPAR filialas Utenoje, atstovybės Rokiškyje ir Pasvalyje. Kasmet organizuojamos tarptautinės parodos „EXPO Aukštaitija“, Kalėdinė mugė. Kasmet Panevėžio PPAR organizuoja verslo misijas. Per pastaruosius metus Verslo misijos buvo surengtos į Omaną, Jungtinius Arabų Emyratus, Izraelį, JAV, Kanadą, Japoniją, Braziliją, Argentiną ir kitas šalis.

Daugiau nuotraukų čia.