Įvyko seminaras–diskusija ,,Efektyvus energijos išteklių naudojimas“

Kalendorius
[mec-calendar layout="small" style="double_border"]
DSC 4863

Įvyko Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų organizuotas seminaras–diskusija ,,Efektyvus energijos išteklių naudojimas“.

Pranešėjas Martynas Nagevičius – energetikos ekspertas, Lietuvos atsinaujinančių išteklių energetikos konfederacijos prezidentas, Lietuvos energetikos konsultantų asociacijos direktorius – kalbėjo apie progresą saulės, vėjo ir kitų atsinaujinančių išteklių energetikos srityse, į kurį turėtų orientuotis Lietuvos valstybė, siekdama pažangos. Renginio metu buvo pristatytas LR energetikos ministerijos „Proveržio paketas“ – įstatymų pataisų paketas, kuriuo siekiama nutiesti kelią sklandžiai ir greitai žaliosios energetikos plėtrai. Pakeitimais planuojama mažinti biurokratinius trukdžius ir perteklinius ribojimus saulės ir vėjo elektrinėms, sukurti palankias sąlygas gaminančių vartotojų skaičiaus augimui bei skatinti energetinių bendrijų kūrimąsi.  M. Nagevičius renginio dalyviams pristatė ir numatomas investicijas į energetinę nepriklausomybę verslui bei gyventojams.

Seminaras organizuotas kartu su Panevėžio kolegija vykdant projektą „Trijų pakopų profesinio meistriškumo centrai: kvalifikacijos, verslumas ir inovacijos Žaliosios ekonomikos kontekste (3LoE)“.

Tai savanoriškas juridinių bei fizinių asmenų, užsiimančių Lietuvos Respublikos įstatymų reglamentuojama ekonomine veikla, susivienijimas, ne pelno organizacija, įgyvendinanti verslo savivaldos principus Panevėžio ir Utenos apskrityse

Panevėžys, Lietuva
Pirmadienis - Penktadienis
(8:00 - 17:00)
Skip to content