EXPO Aukštaitija

Kalendorius
[mec-calendar layout="small" style="double_border"]

Atšaukiama tradicinė paroda „EXPO Aukštaitija 2021“

 

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų organizuojama 26-oji tarptautinė verslo ir pasiekimų paroda „EXPO Aukštaitija 2021“, turėjusi vykti rugsėjo 24–26 dienomis, neįvyks – renginys atšaukiamas.

Įvertinę tai, kad ši paroda sulaukia daug lankytojų, o pandeminė situacija šalyje nėra paprasta – priėmėme nelengvą sprendimą šiais metais parodos nebeorganizuoti, nors renginiui esame pasiruošę. Paties renginio visiškai neatsisakome. Paroda įvyks kitąmet, o šiais metais kviečiame visus ruoštis būsimam renginiui.

Tikime, kad kitais metais nuo COVID-19 bus pasiskiepijusi didžioji dalis žmonių ir renginių lankymo reikalavimai uždarose patalpose supaprastės. Todėl tarptautinė verslo ir pasiekimų paroda „EXPO Aukštaitija“ vyks toje pačioje vietoje, kur ir vyko daugelį metų – „Cido“ arenoje. Šias kasmetines parodas arenoje aplankydavo per 20 tūkst. žmonių. Dabar, kai turime tokią pandeminę situaciją, nenorėtume, kad po mūsų organizuoto renginio padaugėtų susirgimų.

Tai savanoriškas juridinių bei fizinių asmenų, užsiimančių Lietuvos Respublikos įstatymų reglamentuojama ekonomine veikla, susivienijimas, ne pelno organizacija, įgyvendinanti verslo savivaldos principus Panevėžio ir Utenos apskrityse

Panevėžys, Lietuva
Pirmadienis - Penktadienis
(8:00 - 17:00)
Skip to content