Easy Energy projekto partnerių susitikimas Danijoje

Kalendorius
[mec-calendar layout="small" style="double_border"]
photo zebau e1715253172907

Šią savaitę projekto Easy Energy partneriai susitiko šiaurinėje Danijos dalyje, Aars miestelyje aptarti projekto progreso ir šiuo metu vykstančių veiklų. 

Susitikimo metu vyko darbiniai seminarai apie šiuo metu vykstančias projekto veiklas, viešinimą, ataskaitų teikimą bei terminus. Partneriai pasidalino savo įspūdžiais, metodais ir strategijomis lengvai įgyvendinamų, nebrangių energijos taupymo sprendimų rinkimui.

Danijos atstovai (Vesthimmerlands Kommune), organizavę šį susitikimą, surengė trumpą išvyką, kurios metu aplankytos dvi mokyklos ir pabėgėlių centras Vesthimmerlande. Mokyklose buvo pristatyti nestandartiniai infrastruktūros sprendimai, paaiškinta, kokie taikomi energijos naudojimo efektyvinimo būdai. Išvykoje aptarti ir energijos taupymo metodai, formuojant elgsenos pokyčius. Išvykos organizatoriai supažindino su vietinio pabėgėlių centro problemomis, kliūtimis ir specifiniais poreikiais, kurie susiję ne tik su pastatų infrastruktūra, bet ir su Centro gyventojų elgsena bei įpročiais. Visi projekto partneriai sutiko, kad šio projekto metu sukurti rezultatai bus ypatingai naudingi panašaus pobūdžio įstaigoms.

Projektas bendrai finansuojamas Interreg Baltijos jūros regiono tarptautinio bendradarbiavimo programos lėšomis.

Renginio akimirkos:

Easy Energy Logo1

Tai savanoriškas juridinių bei fizinių asmenų, užsiimančių Lietuvos Respublikos įstatymų reglamentuojama ekonomine veikla, susivienijimas, ne pelno organizacija, įgyvendinanti verslo savivaldos principus Panevėžio ir Utenos apskrityse

Panevėžys, Lietuva
Pirmadienis - Penktadienis
(8:00 - 17:00)
Skip to content