Biržų technologijų ir verslo mokymo centre vyko verslo ir mokslo atstovų kontaktų mugė

Kalendorius
[mec-calendar layout="small" style="double_border"]
2024 04 26 Kontaktu muge sumazintos 56

Balandžio 26, Biržų technologijų ir verslo mokymo centre vyko kontaktų mugė, kurios pagrindinis tikslas buvo supažindinti verslininkus su Centru ir jame rengiamais specialistais, o Centrui pabendrauti su verslu, išgirsti lūkesčius ir sugebėti atliepti darbo rinkos ir specialistų poreikius ateityje.

Renginyje dalyvavo Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius Visvaldas Matkevičius, Biržų ir Pasvalio rajonų verslininkai, Biržų TVMC vadovai, mokytojai ir mokiniai. Renginio dalyvius pasveikino Biržų rajono mero pavaduotoja Astra Korsakienė, kuri džiaugėsi, kad Biržuose Rūmai veikia labai aktyviai, telkia bendruomenę ir pritraukia verslininkų dėmesio iš aplinkinių rajonų. Panevėžio PPAR gen. direktorius Visvaldas Matkevičius paminėjo, kad tokių Centrų vaidmuo labai svarbus rajonams ir būtina siekti jų augimo bei stiprinti jų pozicijas. Dėl šios priežasties, Rūmai gegužės 9 d. Biržuose organizuoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos atstovų susitikimą su Centrų vadovais.

Visvaldas Matkevičius naujiems Rūmų nariams įteikė nario pažymėjimus ir ženklelius, taip pat buvo atnaujinta Rūmų ir Centro bendradarbiavimo sutartis.

Martynas Zaloga, „Deal with Tech“ įkūrėjas, pasidalino patarimais kaip įdarbinti dirbtinį intelektą norint užsidirbti. Darbas „Amazon“, knygų rašymas ir „Youtube“ platformos.

Susipažinę su Centro infrastruktūra, renginio dalyviai apskritojo stalo diskusijoje aptarė bendradarbiavimo galimybes, pasidalino lūkesčiais. UAB „Dotnuva Baltic“ serviso ir atsarginių dalių sk. vadovas pasiūlė mokiniams praktikas ir pasimatuoti profesiją jų serviso padalinyje, Pasvalyje. UAB „Kurana“ atstovė diskutavo su Centro atstovais apie augančius poreikius darbuotojams bei galimybes mokiniams įsilieti į daugiau nei 100 darbuotojų turinčią itin automatizuotą ir aukštus vadybos standartus diegiančią įmonę.

Renginio akimirkos:

Tai savanoriškas juridinių bei fizinių asmenų, užsiimančių Lietuvos Respublikos įstatymų reglamentuojama ekonomine veikla, susivienijimas, ne pelno organizacija, įgyvendinanti verslo savivaldos principus Panevėžio ir Utenos apskrityse

Panevėžys, Lietuva
Pirmadienis - Penktadienis
(8:00 - 17:00)
Skip to content