Aptartos glaudesnio bendradarbiavimo su „Panevėžio statybos trestas“ galimybės

Kalendorius
[mec-calendar layout="small" style="double_border"]
bendra e1694776994830

Šiandien Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmuose viešėjo naujasis bendrovės „Panevėžio statybos trestas“ vadovas Tomas Stukas.

Susitikime dalyvavo Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Gailiūnas, Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų Tarybos nariai, Panevėžio kolegijos vadovas dr. Gediminas Sargūnas.

Susitikime buvo aptartas „Panevėžio statybos tresto“ bendradarbiavimas su Panevėžio kolegija, didesnis bendrovės įsitraukimas į Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų veiklą.

„Šiuo metu, kai vyksta diskusijos dėl Panevėžio kolegijos išlikimo, labai svarbu, kad vienos didžiausių Panevėžio regione verslo įmonės vadovas palaiko tikslą, jog Panevėžio kolegija liktų Panevėžyje, nebūtų sujungta su Šiaulių kolegija. Diskusijos, bendradarbiavimas bei vienas svarbiausių dalykų – kvalifikuotų studentų paruošimas Panevėžio regiono įmonėms, tikiu, kad padės išlaikyti aukštąją mokyklą Panevėžyje“, – susitikime pabrėžė Panevėžio PPAR prezidentas S. Gailiūnas.

Tai savanoriškas juridinių bei fizinių asmenų, užsiimančių Lietuvos Respublikos įstatymų reglamentuojama ekonomine veikla, susivienijimas, ne pelno organizacija, įgyvendinanti verslo savivaldos principus Panevėžio ir Utenos apskrityse

Panevėžys, Lietuva
Pirmadienis - Penktadienis
(8:00 - 17:00)
Skip to content