Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai Anykščiuose organizavo verslo forumą

Kalendorius
[mec-calendar layout="small" style="double_border"]
287573158 1959069067617307 1147232443653014150 n

Šiandien vyko Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų suorganizuotas Anykščių verslo forumas. Forumą pradėjo ir sveikinimo žodį tarė Anykščių rajono meras Sigutis Obelevičius ir Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Gailiūnas.

Forumo pranešėjai: Daiva Gasiūnienė, Anykščių savivaldybės architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėja pristatė Anykščių, kaip ateities miesto viziją, ekonomistas Marius Dubnikovas pasakojo apie makroekonominį klimatą ir galimas ateities grėsmes, o Artūras Jakubavičius, VšĮ Lietuvos Inovacijų Centro Inovacijų paramos paslaugų departamento vadovas, pasakojo apie viešosios paramos galimybes verslui.

Po forumo Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų tarybos nariai lankėsi Anykščių įmonėse „SPA Anykščiai“ ir vienintelėje Lietuvoje kvarcinio smėlio perdirbimo bendrovėje AB „Anykščių kvarcas“.

 

FORUMO PRANEŠIMAI

„Anykščiai – ateities miestas!“. Daiva Gasiūnienė, Anykščių savivaldybės architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėja.

 

„Karo poveikis Lietuvos ekonomikai“. Marius Dubnikovas, ekonomistas, finansų analitikas.

 

„Viešosios paramos galimybės: kaip į šį traukinį suspėti regionų verslams“. Artūras Jakubavičius, VšĮ Lietuvos Inovacijų Centro Inovacijų paramos paslaugų departamento vadovas.

Tai savanoriškas juridinių bei fizinių asmenų, užsiimančių Lietuvos Respublikos įstatymų reglamentuojama ekonomine veikla, susivienijimas, ne pelno organizacija, įgyvendinanti verslo savivaldos principus Panevėžio ir Utenos apskrityse

Panevėžys, Lietuva
Pirmadienis - Penktadienis
(8:00 - 17:00)
Skip to content