Tarptautinis maisto sektoriaus verslo kontaktų renginys RIGA FOOD 2022

 • Pradžia
 • Events
 • Tarptautinis maisto sektoriaus verslo kontaktų renginys RIGA FOOD 2022

Tarptautinis maisto sektoriaus verslo kontaktų renginys RIGA FOOD 2022

Kviečiame maisto sektoriaus įmones dalyvauti Enterprise Europe Network organizuojamame tarptautiniame  maisto sektoriaus verslo kontaktų renginyje „RIGA FOOD 2022“, kuris hibridiniu būdu (tiek fiziškai, tiek virtualiai) vyks rugsėjo 7-9 dienomis Rygoje, Latvijoje.

Gyvi susitikimai vyks Rygoje rugsėjo 9 d., Kipsala tarptautiniame parodų centre.

Šis renginys – tai puiki galimybė maisto sektoriaus įmonėms, ieškančioms partnerių: maisto gamintojų, su maisto sektoriumi susijusių paslaugų teikėjų bei tiekėjų, taip pat – platintojų.

Dalyvavimas renginyje yra NEMOKAMAS, tačiau  tiems, kurie atšauks savo registraciją po rugsėjo 7 d. arba nedalyvaus suplanuotuose susitikimuose, bus taikomas 150 Eur mokestis.

Kviečiame registruotis jau dabar:  https://rf2022.b2match.io/

Registracija iki: rugsėjo 9 d.

Registruojantis prašome pateikti kaip įmanoma daugiau informacijos apie savo įmonę bei produktus/ paslaugas. Efektyviai sistemos paieškai kviečiame užpildyti skiltį „MARKETPLACE“, kurios pagalba būsite dar daugiau matomi kitų platformos dalyvių. Taip pat turėsite galimybę pasirinkti Jums tinkamas datas hibridiniams susitikimams.

 DĖMESIO! GALIMYBĖ DALYVAUTI BALTIJOS ŠALIŲ MAISTO INOVACIJŲ STENDE

Prie tarptautinės parodos Riga Food 2022, kuri vyks rugsėjo 8-10 d.,  organizuojamas  Baltijos šalių maisto inovacijų stendas. Kviečiame  universitetus, maisto technologijų ir plėtros institucijas, naujų maisto produktų ir maisto pakuočių kūrėjus teikti pasiūlymus pristatyti savo produktus parodos metu.

Daugiau informacijos: panevezys@ccic.lt, tel. +370 45 463687.

 • 00

  dienos

 • 00

  valandos

 • 00

  minutės

 • 00

  sekundės

Data

Rgs 07 - 09 2022
QR Code

Tai savanoriškas juridinių bei fizinių asmenų, užsiimančių Lietuvos Respublikos įstatymų reglamentuojama ekonomine veikla, susivienijimas, ne pelno organizacija, įgyvendinanti verslo savivaldos principus Panevėžio ir Utenos apskrityse

Panevėžys, Lietuva
Pirmadienis - Penktadienis
(8:00 - 17:00)
Skip to content