Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų bendruomenės klubo išvyka į įmonę „Brolių medus“

  • Pradžia
  • Events
  • Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų bendruomenės klubo išvyka į įmonę „Brolių medus“
rrr

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų bendruomenės klubo išvyka į įmonę „Brolių medus“

Kupiškio rajone ūkininkaujantys dvyniai Ignas ir Vilius Jackevičiai griauna mitą, kad bitininkystė – tik senolių amatas. Jaunų vyrų sukurtas prekės ženklas „Brolių medus“ gerai žinomas kokybiško medaus mėgėjams ne tik Lietuvoje, bet ir tolimojoje Australijoje.

„Kviečiame kartu pajausti bičių gyvenimo magiją, iš arčiau susipažinti su darbštuolėmis bei pamatyti, kaip gimsta jų ir mūsų kuriami produktai: bičių pienelis, bičių medus, bičių duonelė, medaus skanėstai, žiedadulkės“, sako „Brolių medaus“ atstovai Ignas ir Vilius Jaskelevičiai.

Užsiėmimo metu: aplankysime naująjį Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų narį, išgirsime sėkmingo verslo istoriją. Susisuksime po natūralaus bičių vaško žvakę; išsiliesime mielą bičių vaško dovanėlę (žvakę/žaisliuką ant eglutės ar kt.); sužinosime daug įdomybių iš bičių gyvenimo; skanausime „Brolių medaus“ produkcijos.

Kaina: 25 Eur + PVM asmeniui (įskaičiuota transporto paslauga).

Dalyvių skaičius ribotas, tad būtina registracija.

REGISTRACIJA ČIA.

Data

Spa 11 2022
Expired!

Laikas

13:00

Vieta

Jaunimo g. 1, Lukonys, Kupiškio rajonas
QR Code

Tai savanoriškas juridinių bei fizinių asmenų, užsiimančių Lietuvos Respublikos įstatymų reglamentuojama ekonomine veikla, susivienijimas, ne pelno organizacija, įgyvendinanti verslo savivaldos principus Panevėžio ir Utenos apskrityse

Panevėžys, Lietuva
Pirmadienis - Penktadienis
(8:00 - 17:00)
Skip to content