Mokymai „Kaip efektyviai ir sveikai auginti verslą?“

Kalendorius
[mec-calendar layout="small" style="double_border"]
Kaip efektyviai ir sveikai auginti versla

Mokymai „Kaip efektyviai ir sveikai auginti verslą?“

Jūsų rolės ir atsakomybės versle. Kokią įtaką kiekviena rolė daro verslo plėtrai? Kokia yra auksinė vadovo laiko valdymo taisyklė?

Verslo augimo valiuta – Jūsų komanda. Praktine patirtimi ir sėkmės istorija dalinsis verslininkė bei konsultantė Alina Kriukienė – PRO BRO (Švaros broliai) tunelinės automobilių plovyklos franšizės turėtoja bei „Tavo ir Tavo verslo“ konsultantė.

Verslo augimo rizikų vertinimas. Kaip pasiruošti sveikam augimui? Kokias rizikas verta įsivertinti? Pasidalinsime praktiniais patarimais, kurie padėjo daugybei verslų Lietuvoje.

Praktinė dalis „MasterMind“ sesija, kurioje dalyviai turės galimybę spręsti savo verslo iššūkius čia ir dabar, pasinaudoti idėjomis bei patirtimi, kurias sugeneruos visi dalyviai bei lektoriai.

Šio mokymo kurso pabaigoje dalyviai galės: įvardinti savo rolę versle bei suvokti, kaip ir kiek kiekviena rolė daro įtaką verslo plėtrai; sužinos praktikoje patikrintus būdus, kaip sveikai ir efektyviai auginti savo verslą; gaus naudingų patarimų, kaip pačiam neperdegti veikloje ir pasiruošti saugiam augimui; praktiškai išbandys „MasterMind“ metodą ir gaus atsakymus verslo plėtrai. Daugiau informacijos apie renginį.

Asmenybės ugdymo akademija „DNR KODAS“

Lektorės: Alina Kriukienė ir Aušrinė Vaičiulytė

Kaina: Rūmų nariams – 65 Eur. + PVM, ne rūmų nariams – 80 Eur.+ PVM

Registracija

Data

Kov 26 2024
Expired!

Laikas

10:00 - 12:00

Vieta

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai
J. Ubršio g. 3, Panevėžys
QR Code

Tai savanoriškas juridinių bei fizinių asmenų, užsiimančių Lietuvos Respublikos įstatymų reglamentuojama ekonomine veikla, susivienijimas, ne pelno organizacija, įgyvendinanti verslo savivaldos principus Panevėžio ir Utenos apskrityse

Panevėžys, Lietuva
Pirmadienis - Penktadienis
(8:00 - 17:00)
Skip to content