Užverti

Vyko Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų projektinis renginys „Kas yra inovatyvus ir konkurencingas produktas?“

Ketvirtadienį vyko Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų projektinis renginys „Kas yra inovatyvus ir konkurencingas produktas?“.

Renginyje buvo unikali galimybė Panevėžio miesto bei rajono mažoms ir vidutinėms įmonėms sužinoti, kaip rasti išskirtinumą ir pradėti inovatyvių bei konkurencingų produktų ar paslaugų kūrimą praktinių dirbtuvių metu su Donatu Joniku. Tai pirmas Lietuvis, kuris įtrauktas į Pasaulio startuolių TOP 30 GURU sąrašą.

Renginyje buvo pristatytos Panevėžio PPAR narės. Bendrovės „Geld Baltic“ vadovė Laura Kaziukonienė susirinkusiuosius supažindino su „Supergarden“ istorija. Apie įmonių istoriją ir pasiekimus kalbėjo ir bendrovės „Serpantinas“ vadovas Justinas Skaržauskas, bendrovės „Eksitonas Business Solutions“ direktorius Aidas Abrutis.

Renginys „Kas yra inovatyvus ir konkurencingas produktas?“ yra Panevėžio PPAR vykdomo projekto „Regiono MVĮ subjektų konkurencingumo skatinimas“ sudedamoji dalis.

Projektas „Regiono MVĮ subjektų konkurencingumo skatinimas“ finansuojamas iš Europos socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšų.

Related Posts

Keisti šrifto dydė