Užverti

Verslo misijoje Kinijoje vieši ir Panevėžio PPAR atstovai

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai kartu Rokiškio rajono savivaldybės atstovais vieši verslo misijoje Kinijoje. Pagrindinis verslo misijos tikslas – Panevėžio regiono ir Rokiškio savivaldybės pristatymas Kinijoje vykstančiame verslo forume.

Panevėžio PPAR verslo misijoje atstovauja prezidentas Sigitas Gailiūnas, bendrovių „Lietkabelis“, „Toras“ atstovai.

Verslo misijos metu politikai ir verslininkai dalyvaus verslo forume. Jame Rokiškio savivaldybės atstovai skaitys pranešimą apie Rokiškį, jo siūlomas galimybes verslui, užsienio investicijoms.

Įdomi pagrindinė šio forumo tema: ekologiški miestai. Renginyje dalyvaus 20-ies miestų iš įvairių pasaulio šalių vadovai ir delegacijos. Rokiškio meras Ramūnas Godeliauskas džiaugiasi, kad rokiškėnams tai puiki galimybė paskleisti apie save žinią pasauliui.

Panevėžio PPAR prezidentas S. Gailiūnas sako, kad tokios verslo misijos, kuriose dalyvauja politikai ir verslo atstovai, tik parodo, kad kartu galima dirbti bendram labui. „Džiaugiuosi, kad Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų verslo misijose dalyvauja vis daugiau politikų. Toks bendradarbiavimas tik stiprina taip reikalingą ryšį tarp verslo ir politikos. O šios verslo misijos į Kiniją metu bus pristatomas Panevėžio regionas. Tikiuosi susitikimai su Kinijos verslo atstovais peraugs ir dar glaudesnį bendradarbiavimą“, – sakė S. Gailiūnas.

Vizito metu bus derinami tolesni Rokiškio ir Kinijos miesto Harbino, kurio delegacija prieš kelis mėnesius viešėjo Rokiškio rajone, bendradarbiavimo klausimai.

Related Posts

Keisti šrifto dydė