Užverti

Verslios Panevėžio moterys savo stiprumu stiprina aplinką

Panevėžio dailės galerijoje įvyko Panevėžio regiono Verslo moterų tinklo (VMT) prie Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų (PPAR) kontaktų popietė.

Renginyje ne tik prisistatė VMT prezidentė Santa Vaškevičienė, naujoji Taryba, bet ir Panevėžio verslios moterys sulaukė sveikinimų, pagyrimų iš į kontaktų popietę atvykusių svečių – Panevėžio miesto valdžios atstovų, Vilniaus ir Kauno analogiškų įstaigų.

Panevėžio regiono Verslo moterų tinkle permainos – inauguruota naujoji prezidentė – įvyko kovo mėnesio pabaigoje. VMT prezidente tapo bendrovės „Beržų verslo centras“ direktorė S. Vaškevičienė. Todėl galima drąsiai teigti, kad pirmas VMT renginys ir buvo Dailės galerijoje surengta kontaktų popietė.

Moterys stiprina aplinką

Panevėžio regiono VMT prezidentė S. Vaškevičienė sakė, kad moterys savo stiprumu stiprina aplinką.

„Esame tos, kurios sugebame įkvėpti savo kolektyvus, bendradarbius, šeimas, vaikus, draugus. Tačiau tos moteriškos stiprybės ir mums reikia pasisemti, pasipildyti. Todėl mūsų klubas – tikrai toji vieta, kur dalijimąsi patirtimis, suteikiame viena kitai ir tikėjimo, ir jėgų, ir energijos, ir užuojautos, ir džiugių akimirkų, ir juoko“, – šypsodamasi kalbėjo S. Vaškevičienė.

Nori mokytis ir tobulėti

Pasak jos, kadangi išrinkta nauja VMT taryba, šis renginys – pirmasis susirinkimas.

„Renginys – kontaktų popietė. Jame ne tik prisistatėme pačios, bet ir susipažinome su Panevėžio PPAR atstovais, Panevėžio miesto vadovais. Norėtume mokytis, tobulėti profesinėje veikloje, norime būti girdimos ir išgirstos. Planų turime daug ir tikimės juos įgyvendinti. Savo klube keliame klausimus ir ieškome į juos atsakymų: kas yra moteris, kur jos vieta, kiek savęs gali atiduoti karjerai, kiek pareigų gali pakelti vienu metu. Vienos mūsų į šiuos klausimus turime atsakymus, kai kurios tebeieškome, bet žinome, kad nieko nėra nepasiekiamo“, – kalbėjo S. Vaškevičienė.

Partnerystės bus naudinga

Verslias ir nuostabiai aktyvias moterys pasveikino Panevėžio miesto vicemerai Valdemaras Jakštas ir Lauras Jagminas, kuris pasidžiaugė aktyviomis Panevėžio regiono moterimis.

„Džiugu, kad verslios moterys, vedinos bendrų tikslų, jungiasi į organizaciją, kur jos dalinasi savo patirtimi, patarimais, požiūriais ir kontaktais. Tikiu, kad ši graži partnerystė su Panevėžio PPAR duos abipusės naudos abejoms organizacijoms, o šių sukurta tvari pridėtinė vertė bus juntama ne tik verslo bendruomenių, bet ir kiekvieno Panevėžio miesto gyventojo“, – sakė mero pavaduotojas L. Jagminas.

Nuveiks daug darbų

Panevėžio PPAR prezidentas Sigitas Gailiūnas, sveikindamas regiono VMT, neslėpė džiaugsmo, kad Panevėžio regionui pasisekė su aktyviomis moterimis.

„Neslėpsiu, tikrai džiaugiuosi susibūrusių moterų aktyvumu, jų inciatyva ir darbais, kurie jau buvo nuveikti ir kuriuos nuveiks ateityje. Kadangi VMT vienija verslo moterų bendruomenę, moterys tikrai nuveiks daug darbų, kurie skatina VMT narių tobulėjimą, o susivienijusių verslių moterų balsas bus stiprus ir girdimas“, – sveikino verslias moteris S. Gailiūnas ir linkėjo joms sėkmės darbuose.

Panevėžio regiono VMT sveikino Verslo studijų krypties komiteto pirmininkė dr. Diana Micevičienė, Vilniaus VMT vadovė, UAB „Metga“ generalinė direktorė Fausta Šeputytė, Vilniaus PPAR viceprezidentė dr. Birutė Miškinienė.

Versliomis moterimis pasidžiaugė Panevėžio kraštotyros muziejaus direktorius Arūnas Astramskas ir žurnalo „Senvagė“ steigėjas bei leidėjas Alvydas Ivoškus.

Related Posts

Keisti šrifto dydė