Panevėžio „Cido“ arenoje rugsėjo 22-24 dienomis prasideda 22-oji paroda „EXPO Aukštaitija 2017“, kurioje bus galima pasidžiaugti Aukštaitijos regiono verslo laimėjimais, dalyvauti seminaruose, laimėti įvairių prizų ir stebėti panevėžiečių atlikėjų ir šokėjų pasirodymą.

Be to, parodos lankytojai galės pabendrauti ne tik su miesto vadovais ir aptarti su jais Panevėžio miesto problemas, aktualijas, bet ir pakalbinti verslininkus, tarp jų pokylių namų „Vasaris“ atstovus, apie Aukštaitijos sostinės įvaizdį, galimybes, planus.

Paslapties neatskleidė

Pokylių namų „Vasaris“ vadovė Miglė Gruzdenė pasakojo, kad „Vasaris“ „EXPO Aukštaitija“ parodoje dalyvauja jau trečią kartą.

„Šiais metais mūsų stendas bus kitoks. Savo fantazijos vaisių atidavėme realizuoti ilgamečiams mūsų reklamos partneriams – įmonei „Reklamos forma“. Lankytojai įvertins, kaip mums sekėsi komandinis darbas. Šiųmetėje parodoje keičiame stendo vietą ir parodos lankytojus pasitiksime pagrindinėje salėje patys pirmieji. Galime atskleisti, kad stende nebus nei mūsų populiariausių pyragų, bandelių, tortų, vyniotinių, bet bus kai kas kitas“, – paslaptinga buvo M. Gruzdenė ir kvietė panevėžiečius apsilankyti „Cido“ arenoje ir patiems įsitikinti, kas jų laukia parodoje.

Parodos „EXPO Aukštaitija 2017“ programą rasite čia.

Galimybė dalyvauti loterijoje

Pasak pokylių namų „Vasaris“ vadovės, pirmąją parodos dieną, rugsėjo 22-ąją, lankytojus kvies susipažinti su įmonės naujovėmis.

„Ir svarbiausia – suteiksime galimybę dalyvauti mūsų paruoštame žaidime – loterijoje. Laimėjimas – „Vasario“ koncertų rudens sezono abonementas, o pirmiems 10 įsitraukusių į  loteriją paruošėme skanias staigmenas. Šeštadienį ir sekmadienį loterija tęsis, bet dar programą papildysime atrakcijomis. Į jas kviesime nuo 13 valandos į kas valandą prasidėsiančias edukacines atrakcijas. Edukacines programas pradėsime nuo „Restorano etiketas mažiesiems“. Ją pakeis atrakcija „Įkvėpti Miltinio“. Degustuosime pagal garbaus režisieriaus Juozo Miltinio receptą iškeptą jo mėgstamiausią pyragą. Šeimas pakviesime dalyvauti atrakcijoje „Restorano etiketas šeimai“ ir dar vyks mini edukacinė programa su staigmenomis „Restorano etiketas“, – vardijo parodoje vyksiančias „Vasario“ akcijas ir atrakcijas M. Gruzdenė.

Paroda – užmegzti ryšiams

Įmonės vadovė M. Gruzdenė aiškino, kad parodoje „EXPO Aukštaitija“ siekiama pristatyti „Vasario“ paslaugas bei produktus, veiklos koncepciją.

„Be to, svarbu sutikti ir užmegzti ryšius su naujais partneriais bei tiekėjais, veiklos partneriais. Taip pat lauksime ir būsimųjų komandos narių – atėję drąsiai įteikite savo gyvenimo ir motyvacinį aprašymą stendo kolektyvui. Gal jūs esate būsimasis mūsų kolega“, – kalbėjo apie parodos naudą pokylių namų „Vasaris“ vadovė.

Keisti šrifto dydė