Užverti

Utenos kolegijos absolventams – ir Panevėžio PPAR Utenos filialo sveikinimai

Utenos kultūros centre buvo įteikti diplomai 332 kolegijos Verslo vadybos, Turizmo ir viešbučių administravimo, Aprangos dizaino, Maisto produktų technologijos, Žemės ūkio technologijos, Automatinio valdymo sistemų, Elektros energetikos, Transporto verslo, Informacinių sistemų inžinerijos, Buhalterinės apskaitos, Aplinkos apsaugos inžinerijos, Teisės, Dantų technologijos, Burnos higienos, Odontologinės priežiūros, Kosmetologijos, Kineziterapijos, Socialinio darbo ir Socialinės pedagogikos studijų programų absolventams.

Šių metų diplomų įteikimo šventė, kurią organizuoti padėjo Utenos kultūros centras, vyko dviem etapais. Pirmieji į salę, kur iškilmių jau laukė gausus būrys sveikintojų,  raudonu kilimu žengė Verslo ir technologijų fakulteto (VTF) absolventai. Šį fakultetą baigė 70 nuolatinių studijų ir 96 ištęstinių studijų absolventai. Juos pasveikino kolegijos direktorius doc. dr. R. Čepukas, Utenos rajono meras Alvydas Katinas, Seimo narys E. Pupinis, Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų Utenos filialo direktorius Jurgis Dumbrava, VTF dekanė doc. dr. Vaida Bartkutė Norkūnienė bei Utenos kolegijos studentų atstovybės prezidentas Domantas Mažonas.

Medicinos fakulteto studijas baigė 104 nuolatinių studijų ir 62 ištęstinių studijų absolventai. Jie taip pat išgirdo kolegijos direktoriaus, Seimo nario ir Studentų atstovybės prezidento sveikinimus bei Medicinos fakulteto Tarybos pirmininkės D. Šakalytės linkėjimus.

Už labai gerus studijų rezultatus 13 absolventų kartu su diplomais buvo įteikti ir pagyrimai. Už įvairią veiklą 18 absolventų gavo kolegijos direktoriaus padėkas, o Verslo ir technologijų fakulteto absolventė Grėta Vitkelytė ir  Medicinos fakulteto absolventė Eglė Stravinskaitė už akyvumą ir visuomeniškumą – Seimo nario E. Pupinio padėkas.

Dalis absolventų (bendrosios praktikos slaugytojai bei Latvijos grupės socialiniai darbuotojai) studijas baigė ir diplomus atsiėmė dar vasario mėnesį. Taigi iš viso Utenos kolegija šiemet į darbo rinką išleido 429 diplomuotus specialistus.

Related Posts

Keisti šrifto dydė