Užverti

Turizmo parodoje „Adventur“ pristatomi ir Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai

Šį savaitgalį parodų centre „Litexpo“ vyksta turizmo paroda „Adventur“. Joje dalyvauja ir Panevėžio turizmo informacinis centras (TIC). Tarptautinėje turizmo parodoje bus pristatytas Panevėžio miesto ir rajono įdomiausi maršrutai, galimybės atostogauti ir prasmingai praleisti laisvadienius.

Panevėžio turizmo informacinio centro stendas „Adventur“ parodoje jaukiai įsikurs salėje „Keliauk Lietuvoje“. Čia pristatomas turizmas, aktyvus laisvalaikis Lietuvoje, kaimo turizmas, poilsis, pažintinės bei edukacinės kelionės po Lietuvą, apgyvendinimo paslaugos. Parodoje pristatomos ir Paevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai nariai.

Panevėžio TIC laikinoji vadovė Lina Zupkaitė pasakojo, kadangi pagrindinis parodos akcentas – sveikatos turizmas, atostogos, stengsis pristatyti, kaip sumažinti stresą, nuovargį ir keliaujant atgauti jėgas.

„Kadangi akcentuojama sveikata, pristatysime „Romantic“ viešbučio sveikatingumo kompleksą ir išskirsime „Etno SPA“, pokylių namų „Vasaris“ teikiamas edukacines programas. Be šio sveikatinimo priemonių pristatysime ir kitus Panevėžio įdomius objektus. Tai ir Dailės galeriją, ir Muzikinį teatrą ir stiklo studiją „Glassremis“. Kiekviename jų galima rasti, ką nors įdomaus ir prasmingo“, – pristatė L. Zupkaitė.

Panevėžio dailės galerija pristatys edukacines programas, o Muzikinis teatras – repertuaro naujoves.

„Dailės galerija pateiks parodos lankytojams, kaip sukurti monotipijas. Viešoji įstaiga „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ – edukacines programas, kurios susijusios su kelionėmis „siauruku“ po Panevėžio ir Aukštaitijos rajonus. Be to, bus įdomu pristatyti Panevėžio rajone esantį alpakų ūkį. Patikėkite, Panevėžyje ir rajone tikrai yra įdomių vietų, yra ką pamatyti“, – teigė Panevėžio TIC laikinoji vadovė L. Zupkaitė.

„Adventur“ – tai didžiausia Baltijos šalyse specializuota tarptautinė turizmo paroda, kuri kviečia skubėti lėtai. Parodos tema ir akcentu taps sveikatos turizmas.

Kasmet naujų dalyvių sulaukianti kelionių paroda šiais metais pirmą kartą sveikinsis su šalimis, parodos naujokėmis – Japonija ir Islandija.

Parodoje „Adventur 2020“ – daugiau nei 300 dalyvių iš 20 šalių: Lietuvos, Latvijos, Estijos, Baltarusijos, Čekijos, Sakartvelo, Islandijos, Italijos, Japonijos, Kinijos, Kipro, Kroatijos, Kubos, Lenkijos, Indonezijos, Nepalo, Slovakijos, Rusijos, Ukrainos, Šri Lankos, Turkijos.

Related Posts

Keisti šrifto dydė